Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Fotelik to podstawa, nawet jak z dzieckiem jadę na krótkie trasy to zawsze wsadzam go w fotelik caratero. Jak jedziemy dalej to wózek, torba z pieluszkami i zabawki zawsze jadą z nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotelik to mega ważna sprawa podczas podróży. Moja córka jeździ w foteliku diablo z caretero. Używamy ponad rok i nadal wygląda jak nowy. Warto go kupić w ciemnych kolorach, bo tak szybko nie widac zabrudzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podróżując z 5-latkiem za granicę gdzie nie zawsze udaje nam się wypożyczyć auto z fotelikiem zawsze w bagażu podręcznym mamy Smart Kid Belt. Jest to alternatywne urządzenie do fotelików, które akceptowane jest w całej Unii. Warto w każdych warunkach zadbać o bezpieczną i komfortową podróż swego dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas naszych wyjazdów zawsze w mej torbie znajduje się alternatywne rozwiązanie do fotelików jakim jest Smart Kid Belt. Jest małe i lekkie więc nie mam problemów z przemieszczaniem, a gdy jadę taksówką czy busem mam pewność, że moje dziecko jedzie bezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...