Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

5 pomysłów na oryginalne prezenty na ślub

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2017 r. o 06:44 Powrót do artykułu
Po cholerę się żenić, skoro każda baba za kilka lat zaczyna zrzędzić, że jej coś nie pasuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc na wesele zawsze daję czekoladki i pieniądze. Jak jakaś bliższa rodzina to coś więcej dokładam. Niedawno byłam na weselu u przyjaciółki, która mieszka w wielkopolsce. I do koperty włożyłam jeszcze 2 vouchery do tunelu aerodynamicznego, który się znajduje w Lesznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My na przykład dostaliśmy od znajomych gwiazdę z nieba ze strony kingdom of universe. Teraz sie zastanawiamy co im kupić, bo za miesiąc to oni biorą ślub. Zastanawiałam się własnie nad albumem na zdjęcia, najlpiej jakimś spersonalizowanym, bo gwiazda na przykład była nazwana od naszych imion :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnym prezentem na ślub jest voucher do SPA lub jakiegoś ładnego, uroczego miejsca. Świetnym i sprawdzonym wyborem bezie hotel w Ustce Grand Lubicz. Mają przepiękne pokoje, fantastyczne jedzenie i dużą ofertę - SPA z wieloma zabiegami oraz Aquapark. Można tam wypocząć relaksując się lub spędzając aktywnie czas na basenie :) Moja siostra i jej mąż byli zachwyceni prezentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...