Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

50 000 zł na dobry początek

Utworzony przez nika, 4 marca 2008 r. o 22:46
ok, wszystko super. niech tylko mi ktoś wytłumaczy jak można traktować kogoś kto nie ma wykształcenia rolniczego za rolnika? bo jak widać nadal można uzupełnić wykształcenie. druga sprawa limit wieku : dlaczego kogoś w wieku 39 - 40 lat uważa się za "młodego rolnika"? a z posiadaniem minimum 9.91 ha to jest czysty absurd. bo niby skąd ten młody rolnik ma wziąć tyle ziemi skoro rodzice przepisują na niego np. 7 czy 8 ha? uważam że jest to dyskryminacja pewnej grupy młodych ludzi , którzy już posiadają wykształcenie rolnicze ale niestety brakuje im hektara czy dwóch....no i jeszcze jedna kwestia - mówi się że prawo nie działa wstecz, ale jak widać działa, szkoda tylko że dla wybranych, bo wnioski mają być przyjmowane również od osób które od 14 miesięcy są właścicielami gospodarstwa. a co z młodymi rolnikami którzy przejęli gospodarstwa w latach 2005-2006 , a niestety nie mogli już składać wniosków o premię? jak widać to już nie są mlodzi rolnicy.... szkoda gadać.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest dokładnie jak przedmówca to przedstawił... sam jestem takim wyrzutkiem co został rolnikiem jak już wnioski przestali przyjmować... :/ czyli rzeczowo sprawę ujmując jest to sprawa dla resortu ochrony konkurencji bo ja nie dostałem a inni tak... i prawo zostało złamane bo coś co mi sie należało jak psu buda poszło się paść... teraz sie dowiedziałem że w przyszłym roku będę musiał prowadzić księgowość, podatek katastralny tez ruszy miałem sobie jeszcze traktor nowy kupić i jak na razie mnie agencja znowu do wiatru wystawiła może to i dobrze bo był bym uwiązany na kolejne 5 lat... i się teraz poważnie zastanawiam nad wpakowaniem się w taką cudowną fuchę w tej wspaniałej wolnej Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...