Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli normalnie: najpierw kłamstwo. Odczekać, może się uda? Nie udało się? No to się przyznać, ale podeprzeć opiniami zadowolonych. I co? "Nic się nie stało". Czyli: jak zwykle. Lekka atletyka ma w Kozim grodzie pod górkę: spartolony stadion, maraton-nie-maraton.... A co tam: nic się nie stało....:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadostwo i wstyd na caly swiat, a biegacze nie przebiegli maratonu i nie wolnonim tego traktiwac jako maraton. Na szczescie zbyt wielu tych biagaczy nie bylo, bo to sport dla glupich i sfrustrowanch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe tylko jaką zniżkę dadzą skoro w przyszłym roku organizację przejmie MOSiR?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już myślałem że poprawiłem o 35 minut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto inspiracji... dziwi mnie jedna rzecz. Skoro popelniono błąd to:1. Powinna byc dymisja 2. Dlaczego jest oferowana zniżka dla uczestników,a nie bezpłatny udział za rok??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę domagał się zwrotu wpisowego od organizatorów. Umawiałem się z nimi na zmierzenie mi czasu w maratonie, a nie w biegu na niewiadomo ile! Niedotrzymali warunków zawartej umowy więc mogę domagać się zwrotu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do maratończyka - to trzeba było przebiec przygotowaną trasę a nie biec za wszystkimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do X - to organizator powinien odpowiednio zabezpieczyć przygotowaną trasę oraz obstawić ją służbami, które uniemożliwiłyby sytuację do jakiej doszło. Szkoda żeby zawodnicy biegli z mapami. To nie bieg na orientację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę wnioskował o zwrot kosztów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaa to teraz p.Marcin wziął się za sport. Z MPWIK-u wyrzucili i nie dało się wykraść pare dobrych złotych to zmieniamy branże. TFUU komuszki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie to lubelskie. Ten maraton przypomina mi spartolony stadion lekkoatletyczny, tor na Janowskiej, coroczny awans Motoru, stok na globusie oraz wiele innych działań mosiru, lzpn itp. Skąd biorą tych wszystkich nieudaczników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kodziarze ,komuchy ,ubeki i peowce biegają.Porządni obywatele statecznie chodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...