Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

6 pomysłów na najlepsze prezenty ślubne

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 sierpnia 2019 r. o 18:03 Powrót do artykułu
W tamten weekend szliśmy na ślub i wesele to zamówiliśmy parze młodej kosz okolicznościowy na poczcie kwiatowej bo na zaproszeniu napisali wprost że zamiast kwiatów proszą o słodycze i alko. Moim zdaniem dobry pomysł, kwiaty zaraz zwiędną a tak będą sobie konsumować podczas miesiąca miodowego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ostatnio kupiłam plakat personalizowany na ślub na ***s://suprizo.pl i jest super. Młoda para bardzo zadowolona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast koperty z pieniędzmi dałam kartkę z życzeniami i voucher do tunelu aerodynamicznego w Wielkopolsce. Młodzi lubią takie szalone atrakcję więc na pewno w najbliższym czasie skorzystają z prezentu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnym prezentem może być Irobot. Sama taki prezent podarowałam siostrze która sprzątać nie lubi i się bardzo z niego ucieszyła. Robot sprząta a ona w tym czasie idzie na siłownię i dba o siebie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kupiłem troche tańszy odkurzacz ale i tak byli bardzo zadowoleni, poczytałem opinie że sie świetnie sprawdza więc kupiłem- teesa smart vac za 3stówki :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry wybór, sama taki mam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kupiłem troche tańszy odkurzacz ale i tak byli bardzo zadowoleni, poczytałem opinie że sie świetnie sprawdza więc kupiłem- teesa smart vac za 3stówki :D
 i jak? Jesteś z niego zadowolony? Też się do niego przymierzam, bo cena jak za półdarmo :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o również polecam smart vaca. W tej cenie chyba nie ma lepszego modelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kupiłem troche tańszy odkurzacz ale i tak byli bardzo zadowoleni, poczytałem opinie że sie świetnie sprawdza więc kupiłem- teesa smart vac za 3stówki :D
i jak? Jesteś z niego zadowolony? Też się do niego przymierzam, bo cena jak za półdarmo :)
 Też go mam i szczerze polecam :) W tej cenie nie da się znaleźć nic lepszego :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy prezent na ślub? Trafiony! Znajomi uwielbiają Perłę więc im planuejmy kupić taką skrzynię i wypełnić ją po brzegi właśnie butelkami piwa co by mieli zapas. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...