Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdyby nie ten okres "komunistycznego zniewolenia" do dzisiaj dziesiątki tysięcy lubelskich mieszczan siedziało by na swojej wsi obrabiając spłachetek pola albo wysługując się panu dziedzicowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RAZ SIERPEM A RAZ MŁOTEM W TĄ KOMUNISTYCZNO-KONFIDENCKĄ HOŁOTĘ....   JEBAĆ CAŁE TO CZERWONE ,KONFIDENCKIE ŁAJNO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siła państwa to pochodna siły gospodarki.w minionym okresie wobec potegi Rosji nie znaczylismy nic.Dzis podobnie .Rządzą Niemcy Francja Anglia i w nowym ykladzie szabelka mozemy sobie pomachać .GOSPODARKA PANIE GOSPODARKA!!!! a nie wulgaryzmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość na zdjeciu weryfikował oficerów slużb ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmowa komunisty z nawiedzonym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siła państwa to pochodna siły gospodarki.w minionym okresie wobec potegi Rosji nie znaczylismy nic.Dzis podobnie .Rządzą Niemcy Francja Anglia i w nowym ykladzie szabelka mozemy sobie pomachać .GOSPODARKA PANIE GOSPODARKA!!!! a nie wulgaryzmy
Jaka gospodarka jak złodziei tyle z pod znaku  PO  ?? Osiem lat wystarczyło.Wszystko rozpier doliło to czerwone komunistyczne łajno,nie ma już nic,wszystko zwinięte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyklęty powstań Ludu Ziemi, powstańcie tych co dręczy głód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...od dłuższego czasu nic, z wyjątkiem sporadycznych odwiedzin grobu matki, nie łączy mnie z Chełmem. Nie mniej jednak za każdym razem ,jak tam przyjeżdżam, popadam w niekłamany "zachwyt" nad liczną grupą nadal żyjących znajomych z dawnych lat. Doskonale pamiętam ich dzieciństwo, jak i lata młodzieńcze związane np. z LO im. Czarnieckiego. Niegdysiejszych działaczy młodzieżówki socjalistycznej (ZSMP) i kandydatów do PZPR! Chwalących się swoimi wyjazdami do Kijowa, Moskwy, czy tez Arteku.... Ku wielkiemu zdziwieniu dowiaduję się o ich obecnym obliczu zagorzałych katolików i wiernych PiS-owców! Kilku z "wielkich" obecnych działaczy inicjowało warty honorowe przy ówczesnej drukarni "Zwierciadło", gdzie ponoć drukowano ów "Manifest PKWN". Jeden z obecnych pisowskich katolików doniósł na mnie za wyśmianie go i odmowę udziału w takiej komedii. Byłam nawet zagrożona wyrzuceniem ze szkoły. W rezultacie zakończyło się zawieszeniem w prawach ucznia na okres dwóch tygodni. Tacy ludzie bezwstydnie, nadal i wciąż, przechadzają się ulicami mojego rodzinnego miasta i klękają przed każdą napotkaną figurką .. Ktoś wmówił tym nieudacznikom i cymbałom, że są "solą tej ziemi"! Kiedyś dowartościowywali się hasłami z KC PZPR, a obecnie z KC PiS! Hm...życie potrafi być przewrotne. Jestem lekarzem w dalekim mieście, a oni nadal popychadłami dla rożnych kanalii ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lud albo nie pamięta albo im wybacza w imię ducha katolicyzmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest Pan szczęśliwym człowiekiem Panie doktorze że nie musi pan na to lokalne łajno patrzeć. Na tą lokalną chełmotę  miernotę na uzależnienie polityków od gazet lokalnych i wzajemnej symbiozy aparatczyków i mieniących się za prawicowców sprzedawczyków. Ja nie mam takiej możliwości aby stąd uciec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest Pan szczęśliwym człowiekiem Panie doktorze że nie musi pan na to lokalne łajno patrzeć. Na tą lokalną chełmotę  miernotę na uzależnienie polityków od gazet lokalnych i wzajemnej symbiozy aparatczyków i mieniących się za prawicowców sprzedawczyków. Ja nie mam takiej możliwości aby stąd uciec
A to niby dlaczego nie możesz uciec ? smycz za krótka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
względy rodzinne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...