Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

79 proc. rodziców 6-latków ponownie wysłałoby je do szkoły

Utworzony przez Gość, 12 maja 2014 r. o 22:46
dobrze dobrana "grupa reprezentatywna" i można udowowodnić, że szkop z brodą to baba i do tego śpiewająca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyniki wg mnie są poprawne. Trzeba pamiętać, że tylko 23% rodziców wysłało 6 latki do szkoły (i co najśmieszniejsze tylo 8% z tych 23% dobrowolnie wysało dzieci) więc taki wynik wcale nie jest rewelacją bo mówi o tym, że z takiej garstki też nie wszyscy są zadowoleni nawet ci co wysłali dzieci dobrowolnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację. Nasza władza doskonale manipuluje narodem. Są bardzo dokładni. Wczoraj np. napisałem komentarz (onet-odnośnik do plejady albo innego badziewia) pod artykułem o 'zwycięzcy' eurowizji (małych liter używam z rozmysłem). Oczywiście nie został pokazany pomimo tego, że nie używałem wulgaryzmów. Napisałem tylko prawdę. Może zaczniemy zastanawiać się zanim kogoś poprzemy w wyborach? A teraz na temat : ciekawe który psycholog popierający i promujący 6-latków w szkole ma chociaż jedno dziecko? A który ma więcej dzieci? Jeśli nasze państwo (małe litery z rozmysłem) chce przeżyć, powinno pomagać rodzinom, które mają więcej niż jedno dziecko. Dbają ale nie o nas. Imigrant dostaje 1200 zł na dziecko (dane potwierdzone) miesięcznie. Fajnie? Ja przy sześciu dzieciaczkach dostaję 800 zł na wszystkich razem czyli ok 140 zł na jedno dziecko. Coś mi tu nie gra. Obcy mając np. 4 dzieci ma więcej niż ja pracując. On nie musi nawet szukać pracy. Brawo nasi politycy. Róbcie tak dalej, a Polska i Polacy przestaną istnieć w ciągu ....No właśnie niech ktoś to policzy, ale wydarzy się to szybciej niż wam się wydaje bando ........ ...... itd. Pozdrawiam PS. Wyrazy niecenzuralne sam wykropkowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe. Tutaj nie ma cenzury :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze, piszą ile oceniło "dobrze" albo "dobrze z zastrzeżeniami" a ile procent oceniło na "bardzo dobrze"? Przecież w kafeterii odpowiedzi była taka opcja. Dlaczego nie podano wyników dla tej odpowiedzi? Inaczej brzmiałby artykuł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tą akcją "Ratujmy maluchy"?. Tyle było halo, a tu się okazało co innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...