Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk - Miłość pod obstrzałem

Utworzony przez Milenusia, 16 kwietnia 2012 r. o 13:46
http://polki.pl/work/privateimages/formats/V5_MT_LIFE/112748.jpg Zdrady, romanse i rozstania gwiazd zawsze spotykają się z lawiną ostrej krytyki. Ale już dawno żadna para nie została potraktowana tak brutalnie jak Agnieszka Włodarczyk (31) i Mikołaj Krawczyk (31). Gdy wyszło na jaw, że mają romans i że on dla niej zostawił swoją długoletnią partnerkę Anetę Zając i dwóch rocznych synów, w prasie i na forach internetowych rozpętała się burza: „Ukradła ojca dzieciom!”, „Bezduszna modliszka”, „Ona nie odpuści żadnemu facetowi”, „Facet, który zostawia kobietę z małymi dziećmi, to niedojrzały frajer”. Po takich komentarzach Agnieszka Włodarczyk przestała odbierać telefony od dziennikarzy. Poproszona o komentarz przez „Party” najpierw wysłała SMS-a: „Po co mam się udzielać? Ludzie i tak mnie już ocenili, chociaż nie znają faktów. A w tej całej sytuacji nie ma osób ani dobrych, ani złych”. Potem jednak dodała: „Nie rozbiłam żadnego związku. Ja i Mikołaj byliśmy wolnymi ludźmi, już po rozstaniach”... Jak zatem wyglądał początek ich romansu? Życie jak serial Gdy trzy lata temu Agnieszka Włodarczyk przyjęła rolę Anny w polsatowskim serialu „Pierwsza miłość”, nie spodziewała się, że ta praca tak mocno odmieni jej życie. Co prawda między nią a Mikołajem Krawczykiem już od pierwszych minut na planie zrodziła się nić sympatii, ale nikt nie podejrzewał, że to może przerodzić się w namiętne uczucie. Powód? Każde z nich było wówczas w szczęśliwym związku. Agnieszka od sześciu lat była zakochana w biznesmenie Jakubie Sićko. Poznali się, gdy aktorka była w życiowym dołku, a biznesmen dał jej dużo miłości i otoczył opieką. Serce Mikołaja Krawczyka w tamtym czasie też było zajęte. Jego związek z Anetą Zając, z którą zaczął się spotykać po ukończeniu wydziału aktorskiego w łódzkiej filmówce, uchodził w środowisku za bardzo udany. Sam aktor niemal w każdym wywiadzie podkreślał, że jego miłość do koleżanki z roku niżej jest tą na zawsze. Dziś wiadomo, że zarówno związek Włodarczyk, jak i Krawczyka dalekie były od ideału. – Mamy wrażenie, że życie Mikołaja, Anety i Agnieszki toczy się według scenariusza „Pierwszej miłości” – mówi osoba z produkcji serialu. I trudno się z tym nie zgodzić. Miłość serialowej Marysi i Pawła (w tych rolach Aneta i Mikołaj) w pewnym momencie wygasa i Paweł wiąże się z Anną (graną przez Włodarczyk). Identyczna sytuacja miała miejsce w życiu aktorów. Między Mikołajem Krawczykiem i Anetą Zając zaczęło się psuć grubo ponad dwa lata temu. Podobno na początku para starała się ratować związek. Lekarstwem miały być bliźnięta, które przyszły na świat w kwietniu 2011. Ale dzieci nic nie zmieniły. – Bardzo długo rozmawialiśmy z Anetą o naszym związku. Oboje jesteśmy dorosłymi ludźmi i zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nie ma sensu ciągnąć tego dalej. Nie było kłótni ani wrzasków, tylko dojrzała dyskusja – mówi „Party” Mikołaj Krawczyk. Jego była już partnerka zapytana o kulisy rozstania nie chce tej sprawy komentować. – Nie będę wypowiadać się na ten temat, bo to nie ma już najmniejszego sensu – mówi „Party” Aneta Zając. Wiadomo, że ostateczna decyzja o ich rozstaniu zapadła w grudniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk chcą mieć dziecko! http://polki.pl/work/privateimages/formats/V5_MT_LIFE/114587.jpg Ostatnio coraz głośniej mówi się, że związek Agnieszki Włodarczyk (31) i Mikołaja Krawczyka (31) przeżywa poważny kryzys. Co jest jego przyczyną? Jak donoszą portale internetowe, Agnieszka boi się, że ukochany niebawem ją porzuci, i dlatego namawia go na dziecko. Ciągłe naciski ze strony aktorki mają z kolei przerażać Mikołaja, który jest już ojcem bliźniąt z wcześniejszego związku. A jaka jest prawda? Czy rzeczywiście nad związkiem Włodarczyk i Krawczyka pojawiły się czarne chmury? Niektóre kobiety próbują złapać facetów na dziecko. Aga do nich nie należy, bo nie musi przywiązywać mnie do siebie na siłę. To uczucie przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania w każdej sferze związku między dwojgiem ludzi. Przy niej czuję się kochany i bezpieczny. Dlatego też świadomie razem zdecydowaliśmy, że chcemy mieć w przyszłości dzieci – mówi „Party” Mikołaj Krawczyk. Już niebawem para wyruszy w romantyczną zagraniczną podróż. Ciekawe, czy wróci z niej... we troje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk zamieszkali razem! http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/113637.jpg Już dawno żaden związek nie wzbudzał tylu negatywnych emocji i komentarzy. Agnieszka Włodarczyk (31) i Mikołaj Krawczyk (31) postanowili jednak nie oglądać się na innych i cieszyć się swoim szczęściem. Kiedy zapytaliśmy aktorkę o jej nowy związek, odpowiedziała: – Dobry nastrój mnie nie opuszcza, od kiedy jestem z Mikołajem. Nietrudno zauważyć, że Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk poważnie traktują łączące ich uczucie. Jak się dowiedziało „Party”, Agnieszka i Mikołaj właśnie zamieszkali razem w wynajętym mieszkaniu w Warszawie. Co się stało z segmentem, który Agnieszka kupiła z byłym partnerem Jakubem Sićką? Aktorka i biznesmen porozumieli się i postanowili, że wynajmą tę nieruchomość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...