Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aktor Tarantino: Polacy zawiedli Żydów

Utworzony przez Kamilek, 8 września 2009 r. o 13:06
Szkoda, że dziadek zdołał spłodzić twoj(ą/ego) ojca/matkę. Nie straciłbym wtedy ~2h na oglądanie chłamu pt. "Hostel", który szanowny i obrażony pan Roth sygnuje swoim nazwiskiem. Szkoda też, że z Tarantino się szanowny pan przyjaźni, bo ten akurat filmy tworzy zacne i godne zapamiętania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zdjeciu zachary quinto.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by ci wszyscy nawiedzeni artyści zrobili film o swoich współbraciach w Ameryce i innych krajach którzy nie przyjmowali do wiadomości informacji o holokauście i nie podjeli większych działań w ich obronie. Myślę,że jest juz też czas ku temu aby polskie media przestały publikować bezkrytycznie każdą tego typu wypowiedź . Jeśli ktos mówi o antysemityzmie niech podaje konkretne przykłady a nie tylko ogólniki. Problem antysemityzmu jest sztucznie rozdmuchiwany a równoważne mu zachowania dotyczą w równym stopniu europejczyków w innych krajach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy dziadek Roth przekazał wnukowi jak się zachowywali polscy obywatele narodowości żydowkiej po 17.09.1939 roku na terenach zajętych przez armię czerwoną ? Powiedział dziadek Roth o ścisłej wpółpracy wielu Żydów z NKWD i donoszeniu na ziemian, policjantów, żołnieży i ogólnie rzecz biorąc na polską i nteligencję. W wyniku tych działań ( mówiąc krótko zdrady) setki tysiące polkich obywateli zostało zamordowanych w kaźniach NKWD bąć wywiezionych na Syberię i do łagrów. Mówił ci o tym dziadek Roth ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymordowaliśmy Żydów, wymordowaliśmy Rosjan, wysiedliliśmy Niemców..... za parę lat okaże się, że spuściliśmy bombę na Hiroshimę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAWET MI SIĘ NA ZACZEPKI TEGO ŻYDA ODPOWIADAĆ NIE CHCE SIĘ W SPOSÓB KONSTRUKTYWNY BO BYM SIĘ MUSIAŁ ZNIŻYĆ DO POZIOMU ŻYDOWSKIEGO SZAMBA DO KTÓREGO ONI CHCĄ ŚCIĄGNĄĆ POLAKÓW TAKIMI ZACZEPKAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAWET MI SIĘ NA ZACZEPKI TEGO ŻYDA ODPOWIADAĆ NIE CHCE SIĘ W SPOSÓB KONSTRUKTYWNY BO BYM SIĘ MUSIAŁ ZNIŻYĆ DO POZIOMU ŻYDOWSKIEGO SZAMBA DO KTÓREGO ONI CHCĄ ŚCIĄGNĄĆ POLAKÓW TAKIMI ZACZEPKAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAWET MI SIĘ NA ZACZEPKI TEGO ŻYDA ODPOWIADAĆ NIE CHCE SIĘ W SPOSÓB KONSTRUKTYWNY BO BYM SIĘ MUSIAŁ ZNIŻYĆ DO POZIOMU ŻYDOWSKIEGO SZAMBA DO KTÓREGO ONI CHCĄ ŚCIĄGNĄĆ POLAKÓW TAKIMI ZACZEPKAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niczego się nie nauczyli. Nie wyciągnęli żadnych wniosków z historii. Powtórzę jeszcze raz: Wcześniej, czy później skończy się amerykański parasol ochronny nad Izraelem. Z nikim nie potrafią żyć w zgodzie. Wszystkimi pogardzają. Dopuszczają się aktów ludobójstwa (Palestyna). Przyjdzie taki moment, że zostaną znowu rozgonieni po świecie przez Arabów. Gdzie się wtedy skryją? Nigdy więcej nie należy przyjmować ich na polską ziemię, nie pomagać. Niech udławią własną nienawiścią. We wszystkim filmach amerykańskich, w których mają swój udział Żydzi (scenariusz, reżyseria, producent itp.), dochodzi do powielania zbitki HOLOCAUST-POLSKI ANTYSEMITYZM; w milionach pokazów kinowych wbija się statystycznemu ignorantowi (wiedza n.t. II wojny i stosunków polsko-żydowskich na przestrzeni dziejów - 750 lat), że Polacy to żydożercy, gorsi od "przyjacielskich gestapowców" (vide film pod polskim tyt.: "Wszystkich, których kochałem"). To jest zaprzaństwo. Na tej zasadzie można sformułować tezę, że w Katyniu egzekucji na Polakach dokonywali żydzi-enkawudziści (nakręcić w tej konwencji filmy i sprzedawać. Palestyna i Iran na pewno kupi...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widac do czego zmierza polityka Michiników i jemu podobnych. Brat Arona miał problemy z Polakami to uciekł do Getoborga i nie odpowiadał za swoje czyny. Mało tego Polska mu płaci emeryturę w wysokości 6000 zł. Żydzi, Niemcy, Rosjanie to koszerne a Polaczki czyli goje to towar trefny. Prawdę napisał przedmówca za 2 lata rządow PO postępowy świat potępi Polaków za zbrodnie II wojny. Korniszonek Donet to olewa i ma to swój cel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olewam tego żyda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dzięki Tow. Gomułce, który za namową izraelskich doradców ( nie piszę żydowskich bo zaraz Arony potępią mnie za antysemityzm) darował Niemcom odszkodowania wojenne dla Polski i za te pieniądze należne nam Izrael dostał od Niemców uzbrojenie i Bundeswehra przeszkoliła wojsko izraelskie. A gdy jest się silnym to się wszystkim dołoży jak nie Arabom to Polaczkom. Już Izraelitom ( Żydom) nie wystarczą żarty . Teraz sięgaja do perfidii.Szalom!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JudeoFil napisał:
Niczego się nie nauczyli. Nie wyciągnęli żadnych wniosków z historii.
Zeby czegoś się nauczyć trzeba najpierw tą wiedzę nabyć a wiadomo, ze w USA edukacja stoi na niskim poziomie i co się dziwić, ze taki typowy amerykanin nie ma pojęcia o Polsce, o Polakach i o historii tego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko co do tego ma aktor na zdjęciu po prawej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daliście zdjęcie złego aktora łosie. Zachary Quinto nie gra w Bękartach, chociaż podobny jest do Rotha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRzecież to Zachary Quinto !!!!!!! Poprawcie to natychmiast, co za wstyd.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech to Sendlerowej powie dzieciak jeden. Sami zawiedli w czasie wojny. Gdzie byli wasi mężczyźni. Co zrobili bogacze żydowscy z ameryki? teraz tylko ze wstydu pomarzyć im zostało na filmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powoli staję się antysemitą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja już jestem jak ich poznałem osobiście w pracy- zydzi to zło światowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...