Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co na to Rysiek WSI Petru ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to Rysiek WSI Petru ?
A to samo co TW "Balbina"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tego wszarza wywalili za utrzymywanie kontaktów z bandytami, a z pracą operacyjną miał tyle wspólnego co ja z zespołem Queen. A że ciągle chodził pijany i gadał bez sensu, to i ludzie zaczęli się skarżyć. Z jego stanem psychicznym do policji dostał się jedynie dzięki protekcji tatusia starego SB ka, Panie Vega weryfikuj pewne rzeczy. Ja z nim służyłem i jest sporo gliniarzy którzy go pamiętają. Jedno co o nim mówię to "pajac" i przekręciarz. Jasiu!!! całe życie robiłeś wszystkich w ch.., a teraz nawet wrobiłeś w to media. Po Tobie sie tego spodziewałem, ale po panach z TV???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostaw chłopa on tak się przejął tą robotą że chyba zostaje na tych torach <_<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek oszust. pseudo policjant. oeracyjny...chyba w snach. zwykły krawężnik. pijak, oszust i ....... kto kurwa dał się nabrać na te sciemy mitomana.....Świat już pobłądził. janek jak ty się ludzi nie boisz ty popaprańcu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek rejowiecki menel. pseudo policjant. zawsze mu było do bandytki blisko, ale nawet tego porządnie nie potrafił robić. synek sbeka. dlatego tylko dostal sie do policji, ale skonczył szybko, bardzo szybko bo to był....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam wasze komentarze, niespełnionych ludzi hejtujących wszystko. Moj ojciec nie był esbekiem, więc nie pierdol mi wierszy. I nie skończyłem szybko, ale cudownie jest czytać wasze komentarze.... Kocham Was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tego wszarza wywalili za utrzymywanie kontaktów z bandytami, a z pracą operacyjną miał tyle wspólnego co ja z zespołem Queen. A że ciągle chodził pijany i gadał bez sensu, to i ludzie zaczęli się skarżyć. Z jego stanem psychicznym do policji dostał się jedynie dzięki protekcji tatusia starego SB ka, Panie Vega weryfikuj pewne rzeczy. Ja z nim służyłem i jest sporo gliniarzy którzy go pamiętają. Jedno co o nim mówię to "pajac" i przekręciarz. Jasiu!!! całe życie robiłeś wszystkich w ch.., a teraz nawet wrobiłeś w to media. Po Tobie sie tego spodziewałem, ale po panach z TV???
 Też Cię kocham. Ale mój ojciec nie był esbekiem...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek oszust. pseudo policjant. oeracyjny...chyba w snach. zwykły krawężnik. pijak, oszust i ....... kto ku*** dał się nabrać na te sciemy mitomana.....Świat już pobłądził. janek jak ty się ludzi nie boisz ty popaprańcu...
wesołych świat 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękuję  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie się czyta te żałosne komentarze biednych ludzi z Chełma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...