Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Andrzej Duda w Londynie: Chcę stworzyć takie warunki, żeby nasi emigranci wrócili do kraju

Utworzony przez OK_UK, 8 marca 2015 r. o 11:24
OK Duda. 1. Akcyza na paliwo obniżona o 75% 2. Podatek dochodowy liniowy 10% 3. Podatek VAT 18% 4. Minimalna składka ZUS w przypadku działalności gospodarczej zależna od dochodów, a nie płacisz 1000zł nawet jak firma zarobiła 500.   I wracamy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Duda, Pan może ................. opowiadać  pierdoły dla naiwnych!!!. Pan nic nie może, jedyne może Pan chcieć zostać prezydentem i nic ponadto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam w du-pie takiego przyszłego prezydenta. Posłuchajcie uważnie co on mówi, a zrozumiecie moje oburzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda mówi to samo w Londynie co kiedyś oszust Tusk mówił. Co może obiecywać kandydat skoro prezydent w naszym kraju jest tylko kostem.On nic nie znaczy! W sprawach co mógłby coś ,to nie robi ,bo jest na pasku swojej partii.Czy nie szkoda naszych pieniędzy na te wyborcze wygłupy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten czlowiek doprowadzi do WOJNY Z ROSJA!!!, chce wiekszych sil NATO w Polsce a Rosja powiedziala ze bedzie atom jezeli to sie stanie. Nieodpowiedzialny idiota o wielkich zapedach. Realizuje interesy Izraela, nie na darmo uczestniczyl w obradach knesetu w Krakowie. Tylko Marian Kowalski. Jak ludzie go nie wybiora to Polska nadal bedzie zyla w strachu a moze i bedzie wojna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...