Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Andrzej Łapicki wziął ślub z kobietą młodszą o 60 lat

Utworzony przez Gość, 16 czerwca 2009 r. o 12:31 Powrót do artykułu
Liczy się tylko kasa, większość wspólczesny kobiet tylko na to patrzy. Do tego demoralizacja młodego pokolenia i efekty widoczne niestety na każdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POpieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szmata i tyle Poszła na jego kase a puszczać będzie się z facetami w jej wieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wielką radością spoglądam na młodą parę. Cieszy fakt owego spojrzenia. To jest miłość napewno tak i warto dla niej żyć. Młoda żona nie będzie robiła brzydkich występków. Pieniążki nie są najważniejsze. Koniecznie należy mężą wszędzie całować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wielką radością spoglądam na młodą parę. Cieszy fakt owego spojrzenia. To jest miłość napewno tak i warto dla niej żyć. Młoda żona nie będzie robiła brzydkich występków. Pieniążki nie są najważniejsze. Koniecznie należy mężą wszędzie całować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wielką radością spoglądam na młodą parę. Cieszy fakt owego spojrzenia. To jest miłość napewno tak i warto dla niej żyć. Młoda żona nie będzie robiła brzydkich występków. Pieniążki nie są najważniejsze. Koniecznie należy mężą wszędzie całować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż to zwykła ku***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lol napisał:
Toż to zwykła ku***
zapewne niedługo będziemy żegnać wielce zasłużonego dla polskiej sceny i filmu aktora, który w czasie nocy poślubnej dostał wylewu. amen. zgłupiał na stare lata. alzheimer cz zwykła skleroza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic tylko pogratulowac parze mlodej a wy wszystkie takie niby zszokowane i sadzicie ze tylko forsa sie liczy ,chyba po sobie tak sadzicie , wszystko ludzie potrafia zatruc nawet chwile szczescia nie tylko swojego zazdrosnice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co myślicie ,Hugh Heffner może toi on też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie mu zmieniała pieluchy. A w nagrodę spadek po nim. CHORE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenił się Nowicki, żenił się Grabowski, ale Pan Andrzej ich wszystkich zakasował! Brawo Panie Andrzeju! I wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO TAK trzymac ,a co mial sie ożenić z jakąś starą babą ja też tak zrobie jak mi się moja znudzi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak było na randce? - pyta sąsiadka trzydziestoletnią wdowę, która się umówiła z osiemdziesięciolatkiem. - Musiałam mu dać dwa razy w gębę. - Dobierał się do pani? - Nie, myślał, że już nie żyję! Co to sie nie robi dla kasy i zaistnienia w mediach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie te wypowiedzi to wynik utajonej zazdrości Ma to na co pracował całe życie chcieliśmy zgniłego zachodu to go mamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******************************************************************************** **************** Wspaniale! Jestem zachwycony. Lapicki aka Benjamin Button powala konwencje i wyrusza wstecz. Iluzja teatru zdominowala nad zyciem. Wybitny rozum napotyka chlonny rozum do odbycia wspolnej podrozy wbrew waszym sociologicznym nawykom. To wspaniale! Nie takiej nowiny oczekiwano od 85-letniego aktora; nagle wszyscy zechcemy zeby zyl jak najdluzej przez chocby ciekawosc. Podobnie wskrzeszaja starosc Nowicki i Hanuszkiewicz, czyzby wywiazala sie trojca rebeliantow? Panie, panowie, jak mozna pisac komentarze typu ze dla pieniedzy, ze za stary, ze chore, ze obrzydzenie, i co jeszcze? Prawdziwy zwiazek sklada sie przedewszystkim z milosci do rozumu, stad rozpady malzenskie. Stad wy wazycie poprzez pryzmat aparycji, rozumu przeciez nie widac, nie jest istotny, hehehe. Szczesliwa wybranka otrzymala od losu niepodzielny kontakt z wybitnym umyslem aktora-legendy, ktory przezyl wszystko...i moze wszystkich! Aktor, czlowiek wyposazony w niebywala pamiec, zapewne naladowany bezmiarem anegdot, dowcipow, historii, wiedzy powszechnej! A wy tu o ograniczeniach waszej swiadomosci i tolerancji wysilacie sie nad czyms niepojetnym... Brawo! Pozdrowienia dla mlodej pary. Pozwalam sobie na ten przymiotnik nie bez powodu - inny punkt widzenia. P.S. Szkoda tylko ze Holoubek nie dozyl tego. ******************************************************************************** ***********
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy mu staje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaaa napisał:
ciekawe czy mu staje
taaa, co ty z tym stawaniem?! Lapicki jest doswiadczonym aktorem, wszystko zagra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mężczyźni się nigdy nie zmienią! Gonią za młodymi d***mi do późnej starości. Ja nie widzę tutaj żadnej miłości. Po prostu poleciała na miłość ale... do pieniąchów! On i tak długo nie pożyje. Będzie miała niedługo dobry spadek po mężu! Poślubianie starych facetów to hipokryzja a nie żadna miłość! Nie wierzę w taką miłość miedzy młoda kobietą a starym dziadem choćby był to i król, czy prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...