Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ARiMR żegna się z giełdą w Elizówce i szuka nowego lokalu

Utworzony przez dyrektor Agencji, 21 stycznia 2014 r. o 16:21 Powrót do artykułu
Najlepiej jakby taka Agencja w ogóle nie istniała a nie kilkaset mord do wykarmienia. Siedzą i pierdzą w stołki. A i jeszcze rolnikom wodę z mózgu robią "dotacjami". Śmieszne są te Agencje. Wszyscy z PSL. Chłopki roztropki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do tego chcą jeszcze "jeden lub dwa budynki używkowe..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do tego chcą jeszcze "jeden lub dwa budynki używkowe..."
Takie zarobione, że mi jeszcze nie zdążyli dopłat wypłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 tyś ludzi zgieli w radomiu : http://www.skracacz.alv.radom.pl/IlCy3R <-- czytaj tu ;(   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra : co mu zrobiło z twarzą : http://ucinacz.pl/Wypadek_twarz  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O przepraszam, p. Mróz jest z PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rządów poprzedniego prezesa na wezwanie z AMiRR można było wjechać na teren giełdy za darmo i załatwić sprawę.Za darmo wpuszczani byli inwalidzi.Obecny zachłanny zarząd karze płacić,mimo,że jadę w sprawach urzędowych.Doszło do tego,że gdy  podjechałem pod bramkę/z wezwaniem/ i nie zostałem wpuszczony,zmuszony byłem zawrócić zaraz za szlabanem.Mimo,że zrobiłem to w odległości paru metrów od szlabanu i na oczach obsługi zmusili mnie do zapłaty za wjazd.Było to dwa lata temu.Od tamtej pory tam nie byłem.Przy takim traktowaniu petentów i inwalidów z terenu Elizówki powinni wynieść się wszyscy najemcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siedza tylko na fejsach i nic nie robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...