Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Asseco Arka Gdynia – Start Lublin 75:81. Bezlitośni dla rywali

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lutego 2020 r. o 18:59 Powrót do artykułu
Brawo brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa za grę dla całego zespołu, za dobrą grę w obronie. Zagrali spokojnie, wybijając inteligentnie Asseco z ich rytmu gry. Brawo i niech wygrywa Start.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Start!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gdzie są te dzięcioły, jeden "wizjoner", który wróżył "taki sam wynik", a drugi "od wstydu"? Może teraz się wypowiecie wiejskie obszczymurki. Gratulacje Start. Po za 1-wszą kwartą mecz pod pełną kontrolą Startu. Na prawdę zaczyna to wyglądać dobrze. Powodzenia w kolejnych meczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego sensacyjnie? Przecież nasz Start w tym sezonie idzie jak burza, i już po tylu wygranych nie powinno być zaskoczenia. Jest trener, drużyna - zespolowość w niej , kibice i oczywiście Zarząd. Brawa dla tej ekipy. Wszyscy na Globus jak gra START.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo za grę i zespołowość, Anwil dziś nic wielkiego nie pokazał i w czwartek jest do ogrania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaniemówiłem z wrażenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie gratulacje dla Startu! Skoro oni wygrali z bardzo silną Gdynią, to może Pszczółki wezmą z nich przykład za tydzień i wygrają także z faworyzowaną Arką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy okazji tematu związanego z lubelską koszykówką - Ama Degbeon żegna się z zespołem Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin (ze względu na kwalifikacje olimpijskie w koszykówce 3x3 kolidujące z terminami play-offów). Kontrakt z zawodniczką został rozwiązany za porozumieniem stron. Klub poszukuje już zawodniczki zagranicznej na jej miejsce. Informacja pochodzi ze strony klubowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę piszemy razem,poza tym reszta w porządku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Ja jestem zaskoczony ,zadowolony,szczęśliwy etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękny wynik, dlaczego miasto nie da więcej kasy na Start tylko pompuje w tych przebierańców z Szarowoli kopiących skórzany balon w 4 lidze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...