Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura o nagrodę dla Tomasza Lisa. "SE": To zmowa redakcji

Utworzony przez m, 5 stycznia 2010 r. o 14:34
W liczbie mnogiej nie pisze sie milknął tylko milkną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od czerwca 1992r nie ma wątpliwości, że Lis jest najlepszym dziennilkarzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak teraz, bo nie oglądam Lisa. Przestałem po paru jego programach, prowadzenie żenujące, nawet nagłośnienie gorsze nią w remizie w Koziej Wólce, raz był słychac za głośna, raz wcale, kompromitacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz Lis był kiedyś na prawdę dobrym dziennikarzem. Niestety chyba jego cechy osobowości zdecydowały, że skończyło się na zapowiedziach. Zero pokory, szacunku dla współpracowników, szefów, widzów. Gdyby ogłosić konkurs na wcielenie arogancji, to Lis wygrywa w cuglach. Po drodze do kasy pogubił nie tylko skrupuły, ale także talent, który bez wątpienia posiadał. Całe środowisko ze zdumieniem przyjęło informację o przyznaniu mu tej nagrody. Brawa dla red. Jastrzębowskiego z Supraka za odwagę ! Kompromitacja "Pressa". Nie pierwsza z resztą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz Lis czyli człowiek który nie umie być dziennikarzem - zupełny brak obiektywizmu i pogarda dla prawdy czyli mały człowiek jeszcze mniejszy dziennikarz, a raczej dziennikarzyna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co przypisywać p. Lisowi win za złe nagłośnienie studia, o którymś ktoś z forumowiczów pisał, ale za reżyserowanie rozmów w sposób mało mający wspólnego z neutralnością już można. Nie o brak obiektywizmu tu chodzi, ale o udawanie obiektywnego. O hipokryzję. Inną sprawą jest to, ze redakcje uznały p. Lisa za najlepszego dziennikarza roku. To są błędy demokracji. Press przyjął demokratyczną metodę przyznawania nagrody, więc i wyniki mamy często podobne do politycznych "konkursów" na prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...