Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awaria sieci Orange i T-Mobile: Brak zasięgu w telefonach komórkowych

Utworzony przez Gość, 27 kwietnia 2013 r. o 11:17
W Orange wzrosną wpływy z połączeń na infolinie (już płatną), pewnie się cieszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kur.... ten orange to już całkiem na psy schodzi. Non stop nie mogę korzystać z telefonu przez ich awarie. Nie małą kase płacę co miesiąc a jakość usług jest równa zero!! Byle do końca abonamentu i napewno nie będe już jej przedłużał bo płacąc za coś chcę z tego korzystać a nie biorąc tel. do ręki zastanawiać się czy sieć jest dostępna czy na wywietlaczu widnieje napis "tylko numery alarmowe"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to już trwa ponad pół roku . Ja już dwa razy zgłaszałem reklamację która zresztą została uznana , zastanawiam się nad rozwiązaniem umowy . Jedno jest pewne z dostarczaniem rachunków nie maja jakoś problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale SMSa z przypomnieniem że za tydzień trzeba zapłacić rachunek to umieli !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orange to juz od wczoraj ma jakies problemy co pare minut. Nie mowiac juz o paru miesiacach wstecz. Banda zlodzieji! ale zadzwonic 4 miesiace przed koncem umowy zeby nowa podpisac to potrafia! jebcie sie cioty na sluchawkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bratnia sieć T-mobile też ma tylko połączenia alarmowe i to od samego rana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZ[wne ... mam telefon w T-MOBILE i nic m nie "zanikło" , gadałem normalnie ... Pozdrawiam ! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w orange na karte zasięgu nie ma ale z abonamentu można dzwonić :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan, meliskę wypij i płać rachunek terminowo. Umowa przecież zobowiązuje. Orange jest najlepszą siecią i najlepszą marką w Polsce. Bez dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pora zmienic operatora...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W bialymstoku orange szaleje, raz jest zasieg, raz nie, nie da sie nigdzie dzownic, ale smsy dochodza czasem, tyle ze orange ma nas w du***, bo nawt na stornie nie zamiescili informacji ze jest awaria, dopiero tu sie dowiedzialam ze nie tylko mnie to dotknelo. super, nie wiem po co jestem w tej gownianej sieci juz 10 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten ORENDŻ to największe gówno. No bo jak można w kraju, gdzie gospodarka rynkowa toczy się niezależnie od państwa ( nie jest tak zależna jak w poprzednim ustroju) dopuścić do działania na rynku telekomunikacyjnym takiego wielkiego partacza, przecież problemy z orendż nie są od dziś!!! nie ma tygodnie, żeby nie zawieszało rozmów, niejednokrotnie dzwoniąc gdzieś druga strona mnie nie słyszała lub na odwrót!!! Już wiem dlaczego marketingowcy z orendż prześcigają się w wypuszczaniu coraz to nowszych gniotów w TV opisujących tą sieć jako swoiste eldorado!!!! Ludzie powoli się na tym schicie poznają i dają w długą do innych operatorów, Reklamy maja tylko na celu naganiać nowych użytkowników, tych, którzy jeszcze się na tej sieci nie poznały!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchawkowicz napisał:
Stefan, meliskę wypij i płać rachunek terminowo. Umowa przecież zobowiązuje. Orange jest najlepszą siecią i najlepszą marką w Polsce. Bez dyskusji.
jak by tak wyglądala jakość swiadczonych usług w innym sektorze to każda inna firma by już dawno zdechła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogłem jednak zostać w Plus. Niby drożej za minutę ale suma summarum wychodzi na to samo. Za to można było z tą siecią całą Polskę przemierzać bez chwilowych "zwieszeń" (niby sygnał na full ale albo rozmowa krzaczy albo się rozłącza). W T-mobile czuję się jakbym się cofnął o ponad dekadę w czasie. Niby coś robią ale mam wrażenie że zasięgiem ich Play przegania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbmy protest na fb żeby dali nam jakąś rekompensat e.........za to że w chuja walą !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okolice Lublina ! Godz. 21.00 wciąż nie można normalnie dzwonić. Poziom sygnału słabiutki - jedna, w porywach dwie kreski. Rwie połączenie coś nadal jest nie tak z szybkością transmisji. Wygląda że to jest poważna awaria łącz i im coś walnęło sprzętowo. Z internetem też coś się dzieje spadła szybkość i się muli wszystko. Czyli czeka Lubelszczyznę weekend bez komórek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe co to jest za absurd, żeby infolinia pomocy była płatna...w play'u czegoś takiego nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Białowieza 16.05.2013. od marca brak zasiegu lub bardzo słaby, przerywa połączenia .A miało być tak ładnie 3g ........ niema prawie nic ot i t-mobile a wypieraja sie jak niewiem co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy już 07.10.2013 rok, a zasięg w PLAY od maja jak był słaby tak i jest. Nie pomagają reklamacje. Telefon bywa głuchy po 3 dni bez zasięgu. Jedną rozmowę zrywa po 15 razy i jak tu funkcjonować. Nadajnik w Bobrownikach i pod jego nosem brak zasięgu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...