Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

AZS UMCS Lublin – KS Rosa-Sport Radom 82:77. Mieli duże problemy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 listopada 2017 r. o 08:10 Powrót do artykułu
to tak wygląda szkolenie młodzieży w starcie...regularnie w plecy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo AZS ! Nawet zdziesiątkowani kontuzjami dajecie radę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkolenie Baranie to nie wygrywanie tylko ogrywanie. A podczas ogrywania najcześciej się przegrywa. Szczególnie jak skład jest mocno mocno młody. Więcej rozsądku i regionalnej solidarności a nie klubowej solidarności. Chociaż elementem ogrywania jest też czytanie niepochlebnych komentarzy domorosłych znawców dyscypliny. Ze sportowym pozdrowieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko po co ich ogrywać, jak oni juz dalej nic nie osiągną? byłeś na meczu azsu z radomiem? to byś zobaczył koszykarzy w wieku tych ze startu (dokładnie takim samym - 17, 18, 19 lat). To przepaść... I jeszcze jedno. każdy ma prawo krytykować, jak widzi, że jest źle. A w starcie jest źle. I w ekstraklasie i 2 lidze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdaj mi nazwiska tych graczy z AZS którzy mają 17, 18, 19 lat, poproszę Każdy ma prawo do wielu rzeczy, tylko czy warto z niego korzystać? Masz też prawo wbić sobie nóż w oko, zrobisz to? Z "prawem do" jest tak, że warto się zastwnowić czy korzystanie z niego nie dotknie kogoś innego... zapamiętaj może Ci się w życiu pryzdać. Czekam na nazwiska :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koszykarze z Radomia (zawyczaj w meczu biorą udział dwie drużyny...). O 3 klasy lepsi od tych ze startu... i pamiętaj, że są w lublinie jeszcze inni ludzie poza Tobą, którzy znaja się na koszykówce (sory taki mamy klimat)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z checią w takim wypadku wymienię opinię ze znawca tematu. To może piwesz mi ile zawodników Rosy jest wychowankami klubu Rosa Radom. Chciałbym też żebyś mi to zestawił z ilością wychowanków w Starcie Lublin. I od razu Ci wytłumaczę wyniki, które znajdziesz. Rosa Radom jest wzorcowym w naszym rejonie klubem na wielu płaszczyznach. Jeśli chodzi o wychowanie młodzieży to niestety ściągają utalentowanych chłopców w odpowiednim wieku z całego regionu. I dlatego, słusznie, zawsze są w czubie MP w wielu grupach wiekowych. Podpowiem Ci też następny wniosek. Rosa Radom w ten sposób robi pewnego rodzaju "selekcję" w Lublinie niestety nie mamy takich struktur więc szkolimy wszystkich którzy się zgłoszą z nadzieją, że jednego raz na jakiś czas uda się wytrenować na poziomie mistrzowskim. Swoją drogą to ciekawe, że tak psioczysz na Start i szkolenie młodzieży i jego wyniki. Ale czy nie taka jest idea szkolenia młodzieży? Żeby miali zajęcie, pasje, coś robili dla siebie i regionu. Chyba, że uważasz, że powinno sie ich rozgonić i niech stoja po blokach czy gdzieś tam... Ciekawe jest też to, że tak bardzo zapatrzyłeś się w AZS, który dokładnie tak samo szkoli dziewczyny. Mało wyników i w dodatku słabe te wyniki. To może też je trzeba by rozgonić? Po co młodzież ma mieć rozrywkę jak można by te pieniądze przenaczyć na IILM AZS i PLKK. Kto to wtedy będzie chodził na te mecze? Młodzież, na którą nie ma pieniędzy i jej nie szkolimy i nie nakręcamy ich tymsamym na kibicowanie? I ostatnia ciekawostka ale w formie pytania. Czy naprawdę nie stać Cię na kibicowanie i tak biednemu lubelskiemu sportowi, lubelskiej koszykówce ogólnie? Naprawdę uwielbienie dla jednego klubu a niechęć do drugiego są aż tak istotne? To naprawde o to chodzi? Jeśli tak to dlatego sport w Lublinie stoi tak nisko i będzie tak nisko jeszcze długie lata. Sorry taki mamy klimat... Ciągle ze sportowym pozdrowieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróć do swojego pierwszego komentarza (tego, który zaczyna się od "Baranie"...), potem mów mi o szacunku i preferencjach klubowych. Żeby była jasność, to nie do mnie pisałeś "Baranie", bo nie ja napisałem pierwszy komentarz. Ale to szczegół. Widzę, że nadal uważasz się za mądrzejszego od kogokolwiek i niech tak zostanie. Jak mówię, kazdy może mieć swoje zdanie i ja je mam. Uważam, że młodzież w starcie powinna być szkolona. Ale nie tak. I powinna mieć perspektywy. A nie ma. I mieć nie będzie. 99 % tych chłopaków zakończy karierę, jak tylko start zrezygnuje z 2 ligi. A zrezygnuje wcześniej czy później, bo do niczego juz jak widac nie jest im ona potrzebna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro każdy może mieć swoje zdanie to po co bijemy pianę. Ja ma swoje Ty masz, swoje i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Ty tam widziałeś słowo szacunek? Widać umiejętność czytania ze zrozumieniem nie bardzo w szkole weszła? To skoro masz takie zajebiste zdanie jak powinna być szkolona to słuchamy, z chęcią nawet ktoś Ci za to zapłaci. A młodzież powinna miec perspektywy? Ojej dziękuję w ich imieniu. Uff super że sie zgodziłeś. A tak właściwie to przeszkadza Ci że START ma druzyne w IILM, czy że gra tam młodzież, czy że przegrywają, czy że zrezygnują (chociaz to tylko Twój domysł), czy że ktos inny tych pieniędzy nie ma, czy że co? Bo nie za bardzo rozumiem takie narzekanie żeby narzekać. Były na to pieniądze to je pozyskali. Ty im płacisz za to czy jak, że tak boli? Nie ogarniam... Takie typowe "Nie znam się ale wydaje mi się że mam zdanie to sie wypowiem bo mam prawo."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak- mam prawo. Tak- znam się. Tak- będę pisał, to co myślę a ty nie musisz sie z tym zgadzać. A jak czytam taki bełkot, pod tytułem jesteś baranem, jesteś domorosłym znawcą, jestaś taki i owaki, to sobie myślę, że wiem kto to pisze. Uważam, że start nie powinien szkolić młodzieży, uważam, że powinien ich przejąć AZS, bo jedynie tu mają szansę na rozwój (poza oczywiście tymi uprzywilejowanymi w starcie). Uważam, że gra się po coś . Po to żeby wygrywać, po to żeby być coraz lepszym, po to, żeby zagrać kiedyś w wyższej lidze. A oni grają, bo grają. I myślę, że przyjdzie taki moment, że sami będą już tym sfrustrowani,o ile już nie są.chodzę na mecze i słyszę od rodziców chłopców grajacych w starcie, ze gdyby mięli alternatywę,juz dawno zabraliby z tego klubu dzieci. Nie maja alternatywy. I to jest ogromny problem lubelskiej koszykówki.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to słucham, a właściwie czytam. Kim jestem, o Przeznawco? Dopytam tylko, Ty oczywiście wiesz o tym, że START i AZS w bezpośrednich negocjacjach podzielił między siebie szkolenie chłopców i dziewczynek? Odnoszę takie wrażenie, że całe zło to START a wszystko co dobre to AZS. Jeśli tak jest to zakończmy dyskusję bo one mają do siebie to, że podczas dyskusji ważne są argumenty merytoryczne a nie uznaniowy. I ostatnie, jeśli nie podejmiesz próby odpowiedzi kim jestem uznaję Cię za zwykłego trolla internetowego. Hejkaaaa ;) P.S. Chociaż i tak szacunek, że wolisz żeby młodzież szkolił AZS a nie jeden z "amerykańskich" jego (chyba) wychowanków. Respect
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...