Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BABKI NA SZOSIE- JAKAŚ NOWA SZKOŁA- TRAGEDIA!

Utworzony przez ~Kierowca~, 7 kwietnia 2010 r. o 22:15
Co to za szkoła ? BABKI NA SZOSIE z Puław i ile dobrze widziałem! Kto tam uczy ???? !!!!! Wymusiły mi pierwszeństwo ! Jak tak można uczyć ???!!!!Uważajcie drodzy Kierowcy na nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seksistowski komentarz. Jest grupa mężczyzn, która zawsze widząc kobietę za kierownicą uważa, że ma pierwszeństwo. Zwłaszcza samochód z takim "kobiecym" logo budzi w nich jakieś dziwne, prymitywne emocje. Jestem kobietą, kierowcą od 25 lat i spotykały mnie na drodze różne reakcje mężczyzn - kierowców, czasami wręcz wrogie. Kompleksy leczy się na terapii, a nie na szosie. Czasami spotykam na drodze charakterystyczny samochód z tej szkoły jazdy i nigdy nie widziałam, żeby rażąco naruszał przepisy. Weźmy też poprawkę na to, że jest to nauka jazdy. Każdy z nas kierowców kiedyś przez to przechodził, a uczymy się całe życie. Szkoda, że rycerze wyginęli... Tolerancja i kultura na szosie też ginie, a szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PS. Uważajcie, drodzy kierowcy na każdy samochód. Na samochód z napisem "Nauka Jazdy" szczególnie. Oni dopiero się uczą. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...