Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bardzo dobre wyniki portalu ***dziennikwschodni.pl

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2019 r. o 16:35 Powrót do artykułu
Chyba POrtalu. Hehe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak trzymac. Mozliwosc dialogu to podstawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POłowa "wejść" to te z Agencji PR nabijającej z różnych IP PO 300 plusików swoim własnym "wyPOwiedziom" sławiącym dokonania sPÓłki zuk&developers incestment.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo szkodliwy portal, nieobiektywny, stronniczy, dezinformacyjny. Jak kiedyś trybuna ludu. Braki dziennikarskie w kadrze i ich wykształceniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam , bo jesteście ciekawi i chyba najbardziej obiektywni z lubelskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo szkodliwy portal, nieobiektywny, stronniczy, dezinformacyjny. Jak kiedyś trybuna ludu. Braki dziennikarskie w kadrze i ich wykształceniu.
 I tak lepsi od kuriera deweloperskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowskie trolle się wściekają bo dziennik wschodni bez cienia zawahania pisze o kolejnych skandalach z udziałem pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewykwalifikowany personel, nie lubię stronnicze artykuły nastawienie na tanią sensację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujcie PIS. Cała horda trolli z dobrej zmiany dzień i noc w pocie czoła nabija kolejne kliki, odwiedziny, komentarze i łapki, ku chwale dobrej zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam ze jak dziennik nie chce żeby ludzie jakiś artykuł czytali to daje kawałek a później 80% trzeba zapłacić. To jest chore i nienormalne tylko kasa kasa kasa a nie ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo szkodliwy portal, nieobiektywny, stronniczy, dezinformacyjny. Jak kiedyś trybuna ludu. Braki dziennikarskie w kadrze i ich wykształceniu.
 Szkodliwy-nieszkodliwy - ja im gratuluję. Niestety wiem skąd są kliki. Panie i paowie, moze tak prasóweczkę, to  w domciu, a nie w tzwa pracy?? To jest urzędnicza rzeczywistość: kawka,gazetka, obiadek i do domciu i tak .. życie zleci, przez palce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałem Dziennik i Kurier ale odkąd przed miesiącem Kurier zaczął utrudniać dostęp użytkownikom AdBlocka wyrzuciłem go z ulubionych i przestałem zaglądać.Zostałem przy Dzienniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo szkodliwy portal, nieobiektywny, stronniczy, dezinformacyjny. Jak kiedyś trybuna ludu. Braki dziennikarskie w kadrze i ich wykształceniu. Ponadto ponad połowa klików zwłaszcza artykułów o Żuku i platformersach to klika ratusz i jego trole masowo przez VPN itd. Dziennik wschodni stronniczy jak dawny sztandar ludu prolewacki proposkomunistyczny, proplatformerski, prokodowaski stronniczy jw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rekordowy bo urzedniki wchodza w pracy poczytac, ktory z ich dyrektorow juz polecial, a ktory dopiero poleci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam , bo jesteście ciekawi i chyba najbardziej obiektywni z lubelskich
 Hahaha, ale numer, jest ktos, kto sądzi, ze dziennik jest obiektywny :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Część artykułów pisane pod pisowskie trolle - w celu nabicia przez tą holote postów ale może być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POłowa "wejść" to te z Agencji PR nabijającej z różnych IP PO 300 plusików swoim własnym "wyPOwiedziom" sławiącym dokonania sPÓłki zuk&developers incestment.
  O właśnie a pod twoim wpisem ile razy i co bym nie kliknął to przybywa cały czas plusów :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo szkodliwy portal, nieobiektywny, stronniczy, dezinformacyjny. Jak kiedyś trybuna ludu. Braki dziennikarskie w kadrze i ich wykształceniu. Ponadto ponad połowa klików zwłaszcza artykułów o Żuku i platformersach to klika ratusz i jego trole masowo przez VPN itd. Dziennik wschodni stronniczy jak dawny sztandar ludu prolewacki proposkomunistyczny, proplatformerski, prokodowaski stronniczy jw.
 Można powiedzieć, ze jak wiadomości o 19 30 a jednak chłopakom z dziennika daleko do geniuszu Kurskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...