Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PlayOffy czas zacząć. Wg mnie lepiej, że skończyliśmy na 4 niż na 3. Może to mało sportowe i takie kalkulowanie różnie może się skończyć, ale liczy się wynik na koniec PlayOff, a nie po rundzie zasadniczej. Pokonanie Arki i potem powalczenie z Gorzowem jest dla mnie bardziej realne niż pokonanie Zagłębia a zwłaszcza później Polkowic. Do boju Dziewczyny, spotykamy się w sobotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co narzekac ze gramy z Gdynia bo moim zdaniem to dla nas lepszy rywal niz sosnowiec , nie wiem czy mocniejszy od sosnowca ale napewno jestemy faworytami tej rywalizacji bo gra z nimi nam pasuje wygralismy juz 3 razy z nimi w tym sezonie 2 razy w lidze i raz w pucharze i najslabszym ogniwem zespolu z gdyni jest ich trenerka. Gorzow zajal 1 miejsce ale raczej nie daje im zadnych szans na zloty medal bo faworyt do zlota jest tylko jeden Polkowice , cos czuje ze Gorzow bedzie sie meczyl z Wroclawiem. Poznan zajal 3 miejsce ale wieksze szanse na awans dalej ma ekipa z sosnowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo trafnie zostal podsumowany sezon zasadniczy naszej druzyny '''W Lublinie zbudowano skład, który miał walczyć o medale… jednak już kilka pierwszych spotkań pokazało, że potrzebne są dość szybkie zmiany. Kadrowo w trakcie sezonu zmieniło się wiele, a największym plusem było pozyskanie Sparkle Taylor, która razem z Aleksandrą Stanacev oraz Natashą Mack są momentami trudne do zatrzymania. Jeśli jeszcze więcej da z siebie Katarina Zec, oraz Tatiana Yurkevichus, to być może w kolejnej rundzie zobaczymy zupełnie inny (jeszcze lepszy zespół). AZS UMCS wciąż stać na walkę o medale, jednak pytanie brzmi – jakiego koloru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że koledzy mają te same odczucia i spostrzeżenia co ja. Mamy zbliżony budżet do Gdyni i Sosnowca, ale ew. przegrana z Gdynią dla wielu hańby nie przyniesie bo to potęga, a z Sosnowcem...odebrana by była jako wielka porażka - a przypomnę, że niemal całą rundę rewanżową Sosnowiec grał bez January! Mecze będą wyrównane i na styku bo potencjał drużyn jest zbliżony, co wyniknie na koniec zobaczymy. Niemniej wszyscy na halę w sobotę i niedzielę bo playoffy czas zacząć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...