Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Beata Kołtun

Utworzony przez Gość, 7 lutego 2015 r. o 17:00 Powrót do artykułu
Wszyscy głosujemy na Beatę Kołtun. To wyjątkowa kobieta, przedsiębiorca i dobry człowiek. Aktywnie uczestniczy w licznych akcjach charytatywnych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy głosujemy na Beatę Kołtun. To wyjątkowa kobieta, przedsiębiorca i dobry człowiek. Aktywnie uczestniczy w licznych akcjach charytatywny
Korzystanie z bezpłatnej reklamy nie świadczy zbyt dobrze o pani. Trochę umiaru w promowaniu się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straznik..proponuje rozeznac sie i.dopiero wypowiadac swe zdanie. Kazda uczestniczka plebiscytu ma taki.artykul.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glosujmy na BEATE  to naprawde wyjatkowa i cudowna kobieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straznik teksasu proponuje popukac sie w glowe bo mozgu brak....Beata jest naprawde wyjatkowa, kobieta,jak jej nie znasz to sie zamknij i nie pisz bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NASZA BETI JEST CUDOWNĄ KOBIETĄ  W JEJ TOWARZYSTWIE SAM UŚMIECH SIĘ POJAWIA 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale ten salon nie jest lepszy od wielu innych w naszym miescie. Nie trzeba robić wokół siebie takiego szumu; chyba ze ktoś potrzebuje reklamy i klientów. Pozytywne komentarze sa za pewne od pauli corki beaty i agnieszki szczebiot wszędzie ich pelo jak patrze to mi sie wymiotowac chce. I nie robi dobrej reklamy ta sztuczna paula zaczynajac od wlosow sztucznych po noe naturalne permanentne brwi ktore wygladaja okropnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale ten salon nie jest lepszy od wielu innych w naszym miescie. Nie trzeba robić wokół siebie takiego szumu; chyba ze ktoś potrzebuje reklamy i klientów. Pozytywne komentarze sa za pewne od pauli corki beaty i agnieszki szczebiot wszędzie ich pelo jak patrze to mi sie wymiotowac chce. I nie robi dobrej reklamy ta sztuczna paula zaczynajac od wlosow sztucznych po noe naturalne permanentne brwi ktore wygladaja okropnie
zgadzam się w 100 % wieś pcha się do miasta. sama sztuczność...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze tracić pieniądze na ten CHŁAM. Chyba jednak wyślę sms o treści POMAGAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje, w pełni spełniania się Pani jako właściciel oraz dobry człowiek, hejterstwo nic innego jak zazdrość i ludzka zawiść.. Z przyjemnością bywam w salonie, codziennie jeden głos idzie dla Pani. nie zamieniła bym na żaden inny gabinet w Lublinie, gratuluję uroczego Personelu Pozdrawiam JolantaD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrosne babsztyle co złego jest w tym ze ktoś ma włosy przedłużane czy makijaż permanentny oj ta ludzka polska nienawiść żałosne kobietki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Salon jak salon, jest w Lublinie kilka bardzo dobrych salonów, które w niczym nie są gorsze a co najlepsze nie muszą się aż tak reklamować... tak czy owak nie o salon tu chodzi. Pani Beata- człowiek jak człowiek gratulacje, dla Pani, że potrafiła Pani spełnić swoje marzenie i za to wielki +. Co do komentarza na temat jej córki fakt sztucznością w wyglądzie troszkę powiewa ale z charakteru jest naprawdę super dziewczyną i jest takie powiedzenie: nie szata zdobi człowieka lub nie oceniaj książki po wyglądzie. To tyle, głosować nie będę bo po prostu nigdy nie biorę udziału w tego typu akcjach (zwykła strata pieniędzy, wolę wysłać sms-a na jakąśorganizację charytatywną) tak czy siak powodzenia Pani Beato :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Salon jak salon, jest w Lublinie kilka bardzo dobrych salonów, które w niczym nie są gorsze a co najlepsze nie muszą się aż tak reklamować... tak czy owak nie o salon tu chodzi. Pani Beata- człowiek jak człowiek gratulacje, dla Pani, że potrafiła Pani spełnić swoje marzenie i za to wielki +. Co do komentarza na temat jej córki fakt sztucznością w wyglądzie troszkę powiewa ale z charakteru jest naprawdę super dziewczyną i jest takie powiedzenie: nie szata zdobi człowieka lub nie oceniaj książki po wyglądzie. To tyle, głosować nie będę bo po prostu nigdy nie biorę udziału w tego typu akcjach (zwykła strata pieniędzy, wolę wysłać sms-a na jakąśorganizację charytatywną) tak czy siak powodzenia Pani Beato :)
* miało być nie oceniaj książki po okładce ;D A i dodam jeszcze: baby wstrętne popatrzcie na siebie i same coś zacznijcie robić a nie hejtować tylko... polska mentalność. tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście córki Pani Beaty nie znam, jednak czasem spotykając ja w gabinecie wygląda na skromna i miła dziewczynę, nie przerysowana tak jak została oceniona. a każda kobieta ma swój styl w którym dobrze się czuje.. wygląd nie skreśla jej jako człowieka tylko Dziewczynę z pomysłem na siebie. A nigdy nikomu się nie dogodzi, zawsze znajdzie się ktoś .. Nie Twierdzę, że nie ma równie wspaniałych gabinetów piękności w Lublinie, absolutnie ale ten mam w sercu ja.. Tak samo jak inne kobiety dbajace o siebie maja w sercu co innego.. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście córki Pani Beaty nie znam, jednak czasem spotykając ja w gabinecie wygląda na skromna i miła dziewczynę, nie przerysowana tak jak została oceniona. a każda kobieta ma swój styl w którym dobrze się czuje.. wygląd nie skreśla jej jako człowieka tylko Dziewczynę z pomysłem na siebie. A nigdy nikomu się nie dogodzi, zawsze znajdzie się ktoś .. Nie Twierdzę, że nie ma równie wspaniałych gabinetów piękności w Lublinie, absolutnie ale ten mam w sercu ja.. Tak samo jak inne kobiety dbajace o siebie maja w sercu co innego.. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogie panie :) przecież to plebiscyt na kobietę przedsiębiorczą ... nie na salon, a tym bardziej w żaden sposób nie dotyczy córki tej kobiety. Smutne to bo takie mamy społeczenstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę spore grono zazdrośników... Głos oddany :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę spore grono zazdrośników... Głos oddany :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...