Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Becikowe" za adopcję psa ze schroniska

Utworzony przez olcia4551, 9 maja 2013 r. o 13:01
tak becikowe za adopcje psa a czy ktoś się zastanowił jak długo taki pomysł zda egzamin będzie jeszcze więcej bezpańskich albo zabijanych psów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Delikatnie mówiąc, pomysł jest deb***ny. Po psy ustawią się w rządeczku osoby, zlaknione kasy. Zainkasują "becikowe" a pies wyląduje przywiązany w lesie. Bo jakoś nie wierzę, aby wójta stać było na czipowanie psa, nie mówiąc już o patrolach w domach adopcyjnych. Bzdura. Wójt wymyśli doraźny i bardzo okrutny sposób na pozbycie się psów. Nigdy, ale to nigdy nie słyszałam, aby ktoś argumentował, że nie ma psa/kota bo go nie stać. Ludzie nie adoptują zwierząt bo nie mają czasu, warunków mieszkaniowych, "źle mieszkają" (np. centrum miasta), wreszcie tak modna ostatnio - alergia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wg tego Pana znaczy " dobre ręce", czego sie dowie w wywiadzie srodowiskowym? .. że rodzina dobra, liczna , ale biedna? i chce sobie poprawić byt 1000 zł , przenzacoznym niby dla psiny? Trzeba dawać wędkę a nie rybę władzo Ostródy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto takie durności wymyślił? Na psa trzeba łożyć pieniądze a nie dostawać. Jak chcę psa to muszę mieć na niego kasę , jak mnie nie stać - nie mam psa. Nigdzie nie jest zapisane, że każdy musi mieć psa czy kota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł nawet nie jest zły,warunek by nowy właściciel sam zaczipował pieska oraz zwierzak miał swojego lekarza weterynarii który bedzie miał na uwadze dobro czworonoga oraz warunki utrzymania zwierzęcia. A weterynarze maja ta możliwość choćby przez coroczne szczepienie przeciwko wściekliźnie. Każdy pies musi mieć szczepienia oraz książeczkę zdrowia. Wiec można kontrolować nowych właścicieli przez choćby nadzór lek wet :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...