Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie całkowity zakaz aborcji? Projekt ustawy już złożony w Sejmie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lipca 2016 r. o 08:11 Powrót do artykułu
Brak mi słów na te klapki na oczach pisowców i psycho-katoli... Tak, rodźmy dzieci bez połowy głowy czy z narządami zewnętrznymi na wierzchu... Ale będą miały fajnie! Ale szczęśliwi będą rodzice! Ważne że razem w komplecie! To nie szkodzi, że dzieci umrą w ciągu kilku dni lub tygodni! Przynajmniej na fejsiku pokażemy się z małym Kowalskim w inkubatorze! No, i 500+ za pierwszy miesiąc chociaż wpadnie, będzie za co odprawić pogrzeb. A że tam trauma na całe życie - ważne, że jakaś istota w połowie podobna do dziecka się urodziła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodźmy dzieci z gwałtów! Będą najukochańszymi bąbelkami swoich mamuś i tatusiów! Mamusia jakoś sobie poradzi z traumą na całe życie, w końcu gwałt też jakoś przeżyła. A taka przypominajka w postaci dzieciątka tylko jej pokaże że "Bóg tak chciał" "Bóg ma plan"! Własciwie powinna być wdzięczna! A jak mama sobie nie poradzi, to zawsze maluszkiem może zająć się tatuś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak patrzę na to coś to jestem za eutanazją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez referendum wsrod spoleczenstwa nie maja prawa wprowadzic tej ustawy. Sami strzela sobie gola, strata poparcia wsrod spoleczenstwa bedzie ogromna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spodziewajmy sie mega spadku przyrostu naturalnego. Kobiety beda sie baly zachodzic w ciaze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak patrzę na nią i słucham, to nie chcę mi się wierzyć że to zostało poczęte przez ten jeden najsilniejszy i sprytny z miliona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a paniusi nie chodzi o to, aby o jej fundacji było głośno i w***yła dodatkowa kasa? bo jakoś nie wierzę, że ktoś może być z natury takim id... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zycie powinno ja pokarać kalekim ,upośledzonym dzieckiem to może zrozumie problem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda debili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
95% skrobanek jest wykonywanych bo k...wy pier...lą się i nawet nie wiedzą z kim. Inne faceci mają w 4 literach ... bo to worki na spermę. To że ktoś jest zjeb..ny nie oznacza że ma prawo zabijać niewinnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy projekcie ustawy powinien pojawic sie zapis dotyczacu obowiazku adopcji uposledzonego dziecka przez kazdego kto poprze ten projekt!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- św. Augustyn - "Nie jest dzieciobójczynią ta, która sprowadza poronienie, zanim dusza wstąpi w ciało " - św. Tomasz z Akwinu - " Zarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem katolikiem, ale takie projekty uważam za poronione. Nie rozumiem, jak którakolwiek kobieta może popierać bezwarunkowy zakaz aborcji. Edukacja - tak, faszyzm - nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Rodźmy dzieci z gwałtów! Będą najukochańszymi bąbelkami swoich mamuś i tatusiów! Mamusia jakoś sobie poradzi z traumą na całe życie, w końcu gwałt też jakoś przeżyła. A taka przypominajka w postaci dzieciątka tylko jej pokaże że "Bóg tak chciał" "Bóg ma plan"! Własciwie powinna być wdzięczna! A jak mama sobie nie poradzi, to zawsze maluszkiem może zająć się tatuś!
Strach żyć w tej Polsce same gwałty. Nie wiedziałem że płodząc syna zgwałciłem żonę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bez referendum wsrod spoleczenstwa nie maja prawa wprowadzic tej ustawy. Sami strzela sobie gola, strata poparcia wsrod spoleczenstwa bedzie ogromna.
Mam nadzieję, że PiS nie poprze tego projektu - inaczej w kolejnych wyborach nie oddam na nich głosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Rodźmy dzieci z gwałtów! Będą najukochańszymi bąbelkami swoich mamuś i tatusiów! Mamusia jakoś sobie poradzi z traumą na całe życie, w końcu gwałt też jakoś przeżyła. A taka przypominajka w postaci dzieciątka tylko jej pokaże że "Bóg tak chciał" "Bóg ma plan"! Własciwie powinna być wdzięczna! A jak mama sobie nie poradzi, to zawsze maluszkiem może zająć się tatuś!
Strach żyć w tej Polsce same gwałty. Nie wiedziałem że płodząc syna zgwałciłem żonę.
Stroisz sobie żarty z gwałtów? Poczekaj, może i ciebie dopadnie nagły analny atak, np. butelką, jeśli już nie prąciem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję wprowadzić ścinanie głów kobietom po aborcji. Projekt ustawy jest gotowy. Trzeba się zwrócić do ISIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Spodziewajmy sie mega spadku przyrostu naturalnego. Kobiety beda sie baly zachodzic w ciaze.
W ciążę nie zachodzi się lub nie od strachu. Kobiecy organizm to skomplikowany system, i nawet skrupulatna obserwacja objawów płodności nie daje pewności w zakresie określenia "mozna czy nie można współżyć bezpiecznie". W dodatku żaden gwałcicel nie zapyta o kalendarzyk małżeński, a i wielu mężów przekonanych jest, że po żonę mogą sięgnąć kiedy chcą, a jej obowiązkiem jest zadbać, żeby z tego dziecko nie wyszło (w domyśle - a rób i skrobankę, bylebym kolejnej gęby nie żywił). Projekt całkowieto zakazu aborcji jest okrutny. W razie czego będziemy walczyć o sprawiedliwość w Sztrasburgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też sobie wybrali cel! Nie mogliby skupiać się chociażby na promocji rodzin adopcyjnych?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwiązania, jakie chce się u nas wprowadzić, są w państwach, którymi rządzą junty wojskowe. W przeszłości takie rzeczy spotykały Rumunki w państwie Ceausescu i Niemki w państwie Hitlera – podsumowała ewentualną zmianę prawa prof. Płatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...