Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie łatwiejszy dostęp do broni?

Utworzony przez paweł, 16 lutego 2010 r. o 22:14
no to czekać tylko teraz jak strzelanki na ulicach staną się normalnością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moim zdaniem będzie o wiele bezpieczniej bo jak będzie mi ktoś chciał zakłócić mir domowy to niech sie liczy z tym ze będę miał broń w domu i sadzę że z tego powodu zrezygnuje. Inna sprawa broń na ulicy...ci co chcą ją mieć i tak mają i jakoś strzelanin nie ma no może jakieś porachunki( perszing itp) słabsze ogniwa nie dostana broni bo sa albo ułomne psychicznie albo co innego je zatraci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a moim zdaniem będzie o wiele bezpieczniej bo jak będzie mi ktoś chciał zakłócić mir domowy to niech sie liczy z tym ze będę miał broń w domu i sadzę że z tego powodu zrezygnuje. Inna sprawa broń na ulicy...ci co chcą ją mieć i tak mają i jakoś strzelanin nie ma no może jakieś porachunki( perszing itp) słabsze ogniwa nie dostana broni bo sa albo ułomne psychicznie albo co innego je zatraci.
Mir domowy zakłóci Ci kilku gości również mających broń "do obrony". I będzie po Tobie i Twoim domowym ognisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pięknie. Chcą dać łobuzom gnaty w łapska, żeby nie musieli "męczyć się" z jakimiś dziadowskimi bejsbolami. W Polsce jeszcze nigdy nie było i jeszcze długo nie będzie właściwego klimatu do posiadania i noszenia broni. Dziękujemy rządzącym za takie "przyjazne państwo"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broń_ka napisał:
No pięknie. Chcą dać łobuzom gnaty w łapska, żeby nie musieli "męczyć się" z jakimiś dziadowskimi bejsbolami. W Polsce jeszcze nigdy nie było i jeszcze długo nie będzie właściwego klimatu do posiadania i noszenia broni. Dziękujemy rządzącym za takie "przyjazne państwo"...
Prawo do posiadania broni , podobnie jak wymierzania kary śmierci przyznali sobie i posiadają je w "państwach prawa" jedynie bandyci. Dopóki prawo nie zacznie chronić obywateli, ofiar przestępczości a nie szumowiny, jak jest teraz, porządni ludzie sami muszą sie bronić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
X napisał:
Mir domowy zakłóci Ci kilku gości również mających broń "do obrony". I będzie po Tobie i Twoim domowym ognisku.
no wątpię czy zakłóca mój mir domowy kiedy ja pierwszy zdążę zakłucic ich akcje bicia serca...na pewno sie nie zawaham użyć broni w takiej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
no wątpię czy zakłóca mój mir domowy kiedy ja pierwszy zdążę zakłucic ich akcje bicia serca...na pewno sie nie zawaham użyć broni w takiej sytuacji.
Z miejsca pójdziesz siedzieć: - za działanie z zamiarem pozbawienia życia lub zdrowia - za nadużycie prawa do obrony koniecznej - za nieodpowiednie obchodzenie się z bronią - za spowodowanie zakłócenia porządku (hałas) Zresztą wybierz cokolwiek. Dekada za kratami pewna jak bank
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...