Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska > Jurny 93-latek z demencją

Utworzony przez między nami leszczami, 31 stycznia 2008 r. o 16:49
co to znaczy " masturbował pensjonariuszki" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten dziadek, ucieleśnienie Viagry, będzie mógł się odwoływać albo w jakikolwiek sposób bronić? Wygląda na to, że załatwili go na cacy niedopuszczeniem do rozprawy sądowej... (ha ha ha, sądowej!) Następni opętani “specjaliści” stanęli na równi z klerem jako jedyna właściwa i ostateczna wyrocznia na temat zachowania i losu człowieka, a w szczególności takiego, który jest bezbronny i nie może uciec przed ich prześladowaniem za granicę. Co to będzie za zamknięty zakład psychiatryczny? Bez kobiet? W izolowanej celi? Znęcanie się za posiadanie naturalnych potrzeb, bicie “wychowawcze”, zastrzyki, kastracja? Coś znacznie gorszego, czego my, normalni ludzie, nie jesteśmy nawet w stanie wyśnić? Czy nikomu nie przyszło do głowy (jak Jack'owi Nicholson'owi vel Randle Patrick McMurphy w filmie “Lot nad Kukułczym Gniazdem”, który rozbijając szybę dyżurki daje upragnionego papierosa koledze w nieszczęściu, tym samym rozwiązując bez reszty problem rozdrapywany przez “ekspertkę” w sadyźmie, siostrę Mildred Ratched) aby dać temu człowiekowi to, do czego ma osobiste prawo zamiast nieskutecznie wmuszać w niego normy chorego na katolicyzm społeczeństwa, w nieludzkich warunkach, gorszych od tych, które panowały w obozach koncentracyjnych III Rzeszy? W krajach Zachodu pensjonariuszom domów starców wolno prowadzić prywatne życie, włącznie z aktywnością seksualną. Bywa, że finalizują swoją przyjaźń ślubem. W Polsce, ciemne i ohydne charaktery czują odrazę do każdego zachowania starszych ludzi, a zwłaszcza tego “młodego”, brzydząc się nawet ich istnieniem. I to nie tylko będąc pracownikami ZUS-u. W Polsce katolickiej, jakżeby inaczej, panuje atmosfera ludobójstwa i krzywdzenia słabszych na wyścigi, co jest powodem do dumy i przechwalania się tymi “osiągnięciami”. Zgodnie z odwiecznymi zwyczajami katolicyzmu, kara się każdego, kto nawinie się pod pazury następcom inkwizytorów a nie zdąży im uciec. Kara się niewinnych, bo karzą winni. Kara się za zdrowe, prawidłowe zachowanie, za próby samoobrony i przeżycia w kraju od tysiąca lat niewolonym przez bestie, którym po 1989 roku odrastają raz jeszcze nowe łby z zębatymi paszczami. O prewencji albo pomocy poszkodowanym nie ma mowy, jest tylko katolickie potępienie i akcje podłego sadyzmu pod obłudnym pretekstem “dobra” ofiary, w czym kler ma doświadczenie zebrane w Średniowieczu gdy torturował i palił żywcem niewinnych ludzi dla ich “dobra” zagarniając ich majątki, do których rości sobie ciągłe pretensje i co raz to je “odbiera” po tym jak kilkakrotnie skasował za nie “odszkodowania”! I taka zatruta atmosfera szalonego wbijania noża w plecy jedni drugim zagęszcza się w tym kraju coraz bardziej. Na szczęście dla tego dziadka, po śmierci mogą ci wszyscy szlachetni prześladowcy pocałować w co chcą! Na nieszczęście dla pozostałych przy życiu ten trening na bezsilnym i bezradnym wzmacnia tych oprawców i podburza do okrutniejszych czynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...