Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biały dym nad Kaplicą Sykstyńską - wybrano papieża!

Utworzony przez Beret - Genetic Patriot, 13 marca 2013 r. o 19:15
W końcu. Już bałem się lodówkę otworzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muzin ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwisz !!! Znowu Polak ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13.3.13 ...mówi Wam to coś? ...wszelkie anormalne odpowiedzi mile widziane ;-))) pa do kolejnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby miały sprawdzić się różne przepowiednie jest bardzo prawdopodobne.Ja jednak myślę,że nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dziwisz !!! Znowu Polak ?!
Absolutnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może B17 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sługa napisał:
13.3.13 ...mówi Wam to coś? ...wszelkie anormalne odpowiedzi mile widziane ;-))) pa do kolejnego...
Tak. i 19 ma trzy 3 i 6 - 2 trójki Wszystko zgodnie z przepowiednią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli co ? Brać kredyt i go przepić i nie spacać ? ...wszak koniec świata tuż tuż ? ...eeeee to trochę ryzykowne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie może być i Siuks - tyle mnie to obchodzi co zeszłoroczny śnieg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok! zdjecia nowego Papieża już w sieci do pobrania z tego linku poprostu nie mogę w to uwieżyć http://hostujmy.pl/download/26069/Tk3Nzc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absty napisał:
Dla mnie może być i Siuks - tyle mnie to obchodzi co zeszłoroczny śnieg.
Gdyby faktycznie cię to nie obchodziło, to byś nie wywewnętrzniał się na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sługa napisał:
13.3.13 ...mówi Wam to coś? ...wszelkie anormalne odpowiedzi mile widziane ;-))) pa do kolejnego...
13 – tajemnicza energia mogąca przynieść zarówno destrukcję, zniszczenie jak i szczęście. Przestroga, aby być ostrożnym. Może oznaczać gwałtowną przemianę, która niszcząc stare daje jednocześnie początek czemuś nowemu Kilkucyfrowe liczby – interpretuj biorąc pod uwagę znaczenie poszczególnych liczb. Do tych interpretacji podchodzę sceptycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filipińczyk Papieżem !!! Wiedziałem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Ty masz jakieś nadprzyrodzone zdolności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy Ty masz jakieś nadprzyrodzone zdolności?
Każdy z nas ma ! Tylko nie każdy o tym wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Każdy z nas ma ! Tylko nie każdy o tym wie.
Ale mylić się jest rzeczą ludzką-prawda? To ja mam również. Wracając do meritum to wybrany papież wywarł na mnie przeogromnie pozytywne wrażenie.Człowiek niesamowicie skromny i pokorny. Kościół pod przewodnictwem tak wspaniałego Papieża zakonnika ma szansę zmiany na lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny charakter ma Ten nowy papież...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale mylić się jest rzeczą ludzką-prawda? To ja mam również.
Amen ! Stawiałem na Filipińczyka, bo też miał bardzo duże szanse, ale widocznie miało byc inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje się być naprawdę dobrym człowiekiem, ciesze się, że go wybrano, budzi moje zaufanie . Dobrze,że jest z daleka, myślę, że poradzi sobie z ułożenie spraw watykanskich . Szkoda tylko, że jest już w siłę wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...