Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lipca 2018 r. o 09:37 Powrót do artykułu
Prawidłowo. Utrzymujecie ich za nasze pieniądze, niech chociaż sie pośmieję z tego bydła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdemontujcie kamery a zobaczycie co tam się będzie działo. Sran..ie po korytarzach , libacje, bójki z nożami to mały pikuś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewięć rodzin ma dług na 1, 6 mln złotych? My mamy długi nierobów i patoli spłacać? To żart? Te państwo jest naprawdę chore!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
250 tys zadłużenia na jedno mieszkanie. Sraj...ą, chlają, ćpają, latają z nożami po klatkach. My ich utrzymujemy, dajemy mieszkania, i jeszcze spłacamy im długi. Sprzątamy im nawet klatki schodowe z gów..i..en. Im się wszystko należy. Dość tego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonić pijaków, ćpunów, patologie. Nie płacą? Zorganizować schronisko noclegownie dla nich. Od razu zaczną płacić i szanować to co im dajemy! Dlaczego to nie jest robione?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napić się już nie wolno jak człowiek? Tylko woda jak zwierzęta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KTO POWYBIJAŁ te SZYBY, poniszczył ściany ? Rezydent Połcka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie martwcie się "żebro" wam nic nie zrobi on ostrzy pazurki na grubsze ryby,was kamerują dla rozrywki na deser.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w bloku też tynk leci z niemalowanych od lat ścian, a spółdzielnia zainwestowała w nikomu nie potrzebny monitoring. Ciekawe, do czyjego syna należy firma zakładająca monitoring.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet i takiego budynku szkoda dla takich ludzi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem ,,Uwagę,, wczoraj. Ciągle były powtarzane ,,argumenty,, o krępujących sytuacjach z tymi kamerami. Ja na miejscu operatorów tychże kamer zalamalbym się na widok tych ,,piękności,,. Jakie trzeba mieć wysokie mniemanie o sobie, aby w ogóle robić z powodu tych kamer aferę? To jest patologia do kwadratu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawidłowa kolejność. Monitoring wychwyci patologię, a później można myśleć o remoncie. Poza tym remont powinien wymagać wkładu własnego. Tynkować, malować może każdy. Jak sami zrobią będą szanować. Mi jak przeszkadza brud, to biorę ścierkę i wycieram. A nie gnam do żony, by jej pysk obić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego menelom dajecie za darmo z naszych podatków mieszkania ???!!!!! Cała Lubartowska do wywalenia !!!! I Zamojska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...