Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BMW rozbiło się na drzewie, 20-latki nie udało się uratować

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 maja 2017 r. o 17:22 Powrót do artykułu
Znowu młodość i znowu BMW......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się co piszecie a jakby to był ktoś z waszej rodziny wyrazy współczucia dla rodziców i Brata Natalia spoczywajw pokoju poprostu Bóg tak chciał Hahaha :) Bóg tak chciał - jeblem po po prostu - wstańcie z kolan ludzie i podnieście głowy, zacznijcie myśleć -  czarni szamani was oklamuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd ta dziewczyna ? Nie odpisujcie mi ordynarnie - nie jestem żadną hieną - po prostu chciałabym wiedzieć bo mieszkałam kiedyś w Stęzycy :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW fajne furki ale kosztuja i ich utrzymanie rowniez cos zacos logiczne,a nie zbieze z 10tysi lub nieraz mniej i on chce BMW miec wiadomo potanialy ale czego tu wymagac to jest juz zajezdzone pod kazdym wzgledem na naprawy kasy brak albo latane tanim kosztem i nagle chce byc czolowym rajderem a jeszcze jak siedzi obok dupa to juz wogole ogien i niestety potem taki czolowy napastnik w swoim bolidzie zasilanym LPG hehe wiadomo czego fundusze lapie drzewa itd..robiac krzywde innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bmw - ja nie jestem mlody ani nie jestem wiesniakiem a rozbilem swoje bmw i co ? i nic wazne ze nic mi ani nikomu sie nie stalo ! a marka jak kazda inna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie jest ważne jaki samochód bo czy to będzie BMW Audi Kia czy wóz konny to taki debil i tak go rozbije bo we łbie zero rozumu a zamiast mózgu g..no...szkoda że to nie ON tylko ta dziewczyna ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb Będzie w Garwolinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda dziewczyny- choć sama sobie winna że siadała z takim kierowajcem do auta. Szkoda ze kierowajec sam siebie nie wyeliminował, tylko komuś zrobił krzywdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy użytkowanie auta z tylnim napędem u małolatów. Utrata przyczepności na tylnej osi, uslizg bokiem, pobocze i dzwon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/01/12/cudownie-ocalony-moje-bliskie-spotkanie-z-tirem/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatwo wam wszystkim oceniać Ale kiedyś i wam może się to przytrafić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie jest ważne jaki samochód bo czy to będzie BMW Audi Kia czy wóz konny to taki debil i tak go rozbije bo we łbie zero rozumu a zamiast mózgu g..no...szkoda że to nie ON tylko ta dziewczyna ... Jak to nie jest ważne? Przecież taki debil do samochodu innego niż BMW no, może jeszcze Audi, wsiada raczej rzadko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestes nikim zastanowiles sie co czuje rodzina Natalii nie znales tej dziewczyny wiec NIE PISZ ile byla warta po twojej wypowiedzi wiem ze wiecej niz ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokoj co za bzdury dziewczyna miala przewidziec wypadek? Jej rodzice czy chlopak mieli to przewidziec? Nikt z was nie jezdzi samochodem nie przechodzi przez skrzyzowanie nie naraza sie codziennie na jakis WYPADEK.!!! Nikomu z was nie zycze takiej tragedii w rodzinie... chociazcdla mnie nie jestescie ludzmi nie macie w sobie za grosz empatii... WSTYD a dla rodzicow i brata najszczersze wyrazy wspolczucia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...