Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brak higieny + wirus + zranienie = kurzajka

Utworzony przez mammalia, 21 lipca 2009 r. o 10:42 Powrót do artykułu
Ostatnio natrafiłam w czasopiśmie dla rodziców na reklamę środka do wymrażania kurzajek o nazwie WARTIX. Byłam na ich stronce - bardzo dużo o kurzajkach i o metodach leczenia i o tym jak się przed nimi chronić. Dla zainteresowanych; www.nakurzajki.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też widziałam reklame tego preparatu Wartix tylko zastanawiam sie bo czytałam gdzies że po zastosowaniu jego po jakims czasie zagajania sie swedzi i tak myśle czy dziecko 4 letnie nie bedzie tego drapać pomimo plasterka. Czy was też swedziało???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz stronę nakurzajki.com.pl Tam możesz poczytać o zapobieganiu kurzajkom, jak i o samym leku Wartix. Zazwyczaj wystarcza pojedyncze zastosowanie tego leku. Po 10-14 dniach od wymrożenia, kurzajka odpada, pozostawiając zdrowy, zregenerowany naskórek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...