Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brytyjski parlament przegłosował umowę o wystąpieniu z Unii Europejskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2020 r. o 17:12 Powrót do artykułu
Wreszcie będą sobie mogli robić buspasy tam gdzie chcą i czy chcą a nie tam gdzie urzędnik z Brukseli sobie wymyśli. UE to socjalizm w wersji 2.0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i mój partner płaczemy z tego powodu. I dlatego zapraszamy wszystkich wielko brytyjskich mężczyzn do nas. Ja z moim chłopakiem zadbamy o was ,przytulimy i osobiście wykąpiemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na wyjście Lublina z folwarku deweloperów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny "sukces" króla Europy ryżego niedojdy karierowicza i notorycznego kłamcy Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy jak się daje prawo głosu ludowi. Demokracja demokracjo ale to to eksperci, biznes i politycy powinni o wszystkim decydować a nie zwykli ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja zazdroszczę Anglikom. Już żadne sk..syny z UE nie będa im się wpier..ać żadne komisje i inne lewackie gówno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...