Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brzeziński: Bzdury o zamachu są wstrętne i szkodliwe dla Polski

Utworzony przez Gość, 9 listopada 2012 r. o 12:39
Z całym szacuniem dla Pana Brzezińskiego - co mu daje taką pewność? Czy uczestniczy w jakichkolwiek pracach jakiejkolwiek instutucji lub grupy śledzczej? To lekkie ośmieszanie sie na forum publicznym. Oczywiście żyjemy w wolnym kraju i każdy może mieć swoje poglądy, ale wyrażenie opinii ex cathedra w tej sprawie jest niepoważne bo pozbawione jakichkolwiek podstaw poza informacjami z TV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam Brzeziński, żeby się wypowiadać, nie musi uczestniczyć w pracach żadnej grupy. Taka "instytucja lub grupa śledcza" opublikowała raport, w którym drobiazgowo opisano okoliczności katastrofy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to, nie było zamachu? Oj, ja nieszczęsny, ciemny moher....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy BUC za grubą kopertę będzie gadał to co komuniści chcą słyszeć w danej chwili. Pieniądz rządzi światem. Co zrobił dla POLAKÓW,chociaż by w sprawie wiz ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za autorytet ten brzeziński? Dla mnie żaden. Co dobrego zrobił dla Polski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Sam Brzeziński, żeby się wypowiadać, nie musi uczestniczyć w pracach żadnej grupy. Taka "instytucja lub grupa śledcza" opublikowała raport, w którym drobiazgowo opisano okoliczności katastrofy.
Właśnie! To karygodne, że znowu nie wierzy się raportowi rosyjskiemu (poprzedni, komisji Burdenki też dotyczyl Katynia)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co to za autorytet ten brzeziński? Dla mnie żaden. Co dobrego zrobił dla Polski?
PALANT,który jeszcze bardziej przyczynia się do podziału POLAKÓW. Co on konkretnego dla nas zrobił,chociaż by w sprawie wiz ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamach ? po co kogo zamach ? chyba na tępie łby , fakty są inne i bardzo bolesne tylko nie wime dlaczego nie nagłasnianie sa..bo wstyd pewnie..a koleznako co za slowa palanat ? jak chcesz jechac do wujka sama to do koleji czekaj na wize i tam cie tak nik nie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętliwy napisał:
Właśnie! To karygodne, że znowu nie wierzy się raportowi rosyjskiemu (poprzedni, komisji Burdenki też dotyczyl Katynia)!
Oprócz rosyjskiego jest jeszcze polski raport. Postaraj się przynajmniej przeczytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Oprócz rosyjskiego jest jeszcze polski raport. Postaraj się przynajmniej przeczytać.
Rosyjski raport CYCU niczym się nie różni od raportu naszych pachołków Moskwy.PRAWDZIWYM raportem może się stać raport wielonarodowej komisji śledzczej w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli przeczytasz TĘPAKU oba raporty, to zobaczysz, że jednak sią różnią. A żadna, nawet międzynarodowa, złożona z fachowców od badania wypadków lotniczych komisja, nie zostanie przez ludzi dotkniętych obłędem smoleńskim uznana za wiarygodną, jeżeli nie potwierdzi głoszonych przez nich idiotyzmów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Jeśli przeczytasz TĘPAKU oba raporty, to zobaczysz, że jednak sią różnią. A żadna, nawet międzynarodowa, złożona z fachowców od badania wypadków lotniczych komisja, nie zostanie przez ludzi dotkniętych obłędem smoleńskim uznana za wiarygodną, jeżeli nie potwierdzi głoszonych przez nich idiotyzmów.
Widzę BUCU że ty jesteś z tych co wierzą że u sovietów STALOWE BRZOZY w lesie rosną a TUPOLEWY robią ze styropianu.To się wszystko stoi w sprzeczności do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze wiem, że brzozy rosną brzozowe, a Tupolewy robią głównie ze stopów aluminium. Natomiast tak w skrócie: końcówka lewego płata oderwała się nie wskutek "dwóch wybuchów" trotylu i nitrogliceryny, ale w następstwie działania sił aerodynamicznych na konstrukcję osłabioną wskutek zniszczenia - w wyniku zderzenia z brzozą - przedniego kesonu i uszkodzenia dżwigara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Dobrze wiem, że brzozy rosną brzozowe, a Tupolewy robią głównie ze stopów aluminium. Natomiast tak w skrócie: końcówka lewego płata oderwała się nie wskutek "dwóch wybuchów" trotylu i nitrogliceryny, ale w następstwie działania sił aerodynamicznych na konstrukcję osłabioną wskutek zniszczenia - w wyniku zderzenia z brzozą - przedniego kesonu i uszkodzenia dżwigara.
Heniu,domyślam się że jesteś zwykłym masarzem i pracujesz w jakiejś masarni,zostaw to naprawdę specjalistom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytaj raport opracowany przez specjalistów w dziedzinie badania wypadków lotniczych. Tak po kawałku, żebyś nie przeciążył swojego skołowanego aparatu od domyślania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Poczytaj raport opracowany przez specjalistów w dziedzinie badania wypadków lotniczych. Tak po kawałku, żebyś nie przeciążył swojego skołowanego aparatu od domyślania.
HENIO,a ja myślałem że ty człek poważny jesteś,jestem trochę bliżej sprawy i zapewniam cię że z tym raportem sovieckim jak kopii przełożonej na polski, JEST TAK SAMO JAK Z CIAŁAMI W TYCH TRUMNACH. Nie idż HENIO tą drogą i nie daj się komunistom MANIPULOWAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...