Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz walczył z reklamami. Przyszła kampania wyborcza i postawił swoje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 września 2018 r. o 07:12 Powrót do artykułu
Ardzo dobrze że walczył z tym syfem reklqmowym ! W Lublinie cała Tysiąclecia i Krakowskie powinny być oczyszczone !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce opadają. Walczy z reklamami a sam rąbnął swoją. Bo to je moje - więc może być, co? Żenada....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to pisowskie. 100 % hipokryzji w pisie to norma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Moje tablice reklamą nie są i za kilka tygodni znikną – obiecuje burmistrz Nałęczowa" oby zniknęły tak jak sam burmistrz ze stołka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CH... *UPA... I KAMIENI KUPA - najbiedniejszy region Polski i Unii Europejskiej - tak to lubelskie pod rządami postPKWNowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz popłynął... i te żałosne wynurzenia myslowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tych tablic jest niewiele" ???... dobry żart... tablice stoją m.in. w Sadurkach, Piotrowicach, a nawet pod biedronką...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to pisowskie. 100 % hipokryzji w pisie to norma.
 Przecież Ćwiek nie jest kandydatem PiS. Hipokryto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma się co dziwić, ten osobnik jest "ćwiekiem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Burmistrz pewnie zapomniał dopowiedzieć że walczy z reklamami innych kandydatów a siebie wcale nie miał na myśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To hipokryzja a niekonsekwencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kalemu stawiać reklamy źle,Kali postawić swoją to dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nasz lubelsko-świdnicki Żuk robi dokładnie to samo - twierdzi, że troszczy się o estetyke miasta, rok temu zabronił stawiać płotków reklamujących m.in. mecze żużlowe a dziś sam obsr*ł całe miasto pstrokatymi szmatami. Ja na takiego śmieciarza i hipokrytę na pewno nie zagłosuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzeju nie denerwuj się... Kupimy spraya i będziemy malować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za cham! Widać jak równo traktuje obywateli. Mnie, moich ludzi oraz mojej rodziny żadne zakazy nie dotyczą - zakazy burmistrz ustanawia dla innych ludzi, dla siebie nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nikt nie widzi różnicy między krótkotrwałą akcją przed wyborami, a tymi wszystkimi reklamami nie wnoszacymi nic do wiadomości publicznej i do tego tracącymi kolory bo nie ma ich komu zdjąć. Łatwo się krytykuje ale co Wy byście zrobili w ramach własnej kampanii? Z resztą nikt nie zabrania innym kandydatom stawiania takich samych "potykaczy" i nikt nie komentuje plakatów rozmoczonych deszczem czy z domalowanymi wąsami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najlepszym kandydatem jest Pan Wiesław Trumiński, filantrop , człowiek o wielkim sercu, co roku zaprasza najbiedniejszych ludzi na wigilie do siebie do domu (organizuje busy żeby ludzie mogli do niego dojechać ), ma wielkie doświadczenie zawodowe , on po prostu chce cos zrobić w Nałęczowie, jednak wlasnie jest mało znany, uważam , że należy dac mu szansę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam osobiscie pana wieslawa truminskiego to fakt takich ludzi juz nie ma , setki osob juz goscil u siebie na wigiliach, potrafi wziasc pijaka ubrac , nakarmic i pomoc znalezc mu prace, jednak wielkie cos zrobil jak odrestaurowal ruiny dworu w Jakubowicach w glowie sie nie miesci ze z takiej ruiny mozna zrobic cos gdzie nawet prezydenci odwiedzali i znane osoby z pierwszych stron gazet także ma moj glos tak w ciemno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DF Pan Ćwiek jest burmistrzem samym dla siebie. Zdjął reklamy, ale nie wszystkie. Wybory się rządzą swoimi prawami? A więc wykończyć sklepiki, z których utrzymują się całe rodziny, w które włożono dorobek życia, a często zapomożono się kredytem mając wizję stabilizacji. Nawet jeśli funkcjonują już ileś lat, a nie są w ścisłym centrum można je było znaleźć dzięki reklamie. Nałęczów jest miastem kuracjuszy i turystów. Klientów trzeba nakierować. Ja rozumiem pana burmistrza wybory są co cztery lata i może spać spokojnie (jeśli wygra). Pensyjka co miesiąc na koncie i po co reklama. Przez całą kadencje nic pan wielkiego nie robi, raptem przed wyborami drogi, chodniki, piece, kolektory.. Pamiętam wybory z przed paru lat, gdy wygrał pan z ówczesnym burmistrzem Wojciechem Wójcikiem, wzorowym gospodarzem gminy. Nigdy nie grał pan czysto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wiesław Trumiński wielki człowiek fakt ma już swoje lata, jednak ma wielką werwę i siłe, jego pomoc dla ludzi potrzebujących jest niesawmowita, jego zbiory zegarów również, był sportowcem znał osobiście feliksa stamma vel papa stamm, niejednokrotnie nie miał sam funduszy a sprzedawał swoje antyki żeby sfinansować dzięki temu kolacje wigilijne i wielkanocne dla najuboższych . Takich ludzi już nie ma, dawne pokolenie dla którego liczy się człowiek a nie władza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...