Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dla Pana Prezesa Bańki każda sprawa jest skomplikowana... Dlatego, choć leciwy, ciągle sądzi w sądzie rejonowym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem jak można pracować na emeryturze, no ale jak praca jest wypoczynkiem to tak, bo pracownik, który ma masę pracy to spieprza na emeryturę i nawet nie chce na zakład pracy spojrzeć z przemęczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie praca!! Dobra praca !! niejaki ryży, ten od "zielonej wyspy", nie zostawi was samym sobie!!on doskonale pamięta,że 2 razy głosowaliście na niego i przez ostatnie 7 lat gorliwie mu d.pę lizaliście!!teraz, razem z inwestorem z Kataru sprowadzają do polski milion słoni, same samce!! Będziecie im jaja bujać!! Wyposażenie:  stołek+tasiemka+kask ochronny, należy zabrać z domu!!w niedzielę nadgodziny!!Uwaga!! Należy uważać, aby rozbujanym jajem nie dostać w łeb! aplikacje wypełniać i wysyłać na stronie: www,jajaslonia.pl ci ,którzy wytrwale lizali ryżemu d.pę, przez 7 lat, mają pierszeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...wszystko się zmieni na lepsze dzięki heroicznym wysiłkom obecnie rządzących oraz tej największej gwieździe europejskiej polityki! O innym gwiazdorze pisać nie będę, ponieważ lubię długo spać i nie chciałbym być wyrywany ze snu o godz. 06.00 przez ABW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...