Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były prezes Amber Gold: Nie mam nic do zwrócenia Polakom

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 czerwca 2017 r. o 21:10 Powrót do artykułu
no coz mozna sie spodziewac przeciez zlodziej jak ukradnie to nie oddaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezczelna q rwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokazać mordę tego sukin...ale bydlę i cham. ..........................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co można powiedzieć o takim panstwie ,co chroni wizerunek takiego bydlaka? jest takie same zbydlęcone lewactwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kraść to miliony, a potem najwyżej powie się że "odmawiam odpowiedzi", albo "nie mam, nie pamiętam...". Odsiedzi swoje, potem wyjdzie z paki (wyroki w PL są niskie), wyjedzie z kraju z nakradzioną kasą którą gdzieś zbunkrował zapewne. I koleś się ustawi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
co można powiedzieć o takim panstwie ,co chroni wizerunek takiego bydlaka? jest takie same zbydlęcone lewactwem
 Też tego nie kumam. Powinno pakazać się mordę, coby obywatele wiedzieli kogo unikać. Niby takie państwo prawa a chroni złodziei i bandytów zasłaniając im ryje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma nic do zwrócenia oprócz tego co nakradł..... a to filutek.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ze SKOKami dalej cisza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać od razu ,że komisja nie ani kompetencji ,ani doświadczenia w prowadzeniu przesłuchania ,tracą cenny czas na dojście do prawdy,a wystarczy q-wa wpaść do skl. metalowego kupić małe imadło ,jaja wkręcić i w ciągu kilku chwil mamy badane wyniki ,nawet P powie jakie będą numery w totolotka ,a nie tylko co tam tusku mu mówił,czy co za osły ciągnęły samolociki po lotnisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez takich ludzi strach teraz kupić złoto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki strach. Jak wiesz gdzie kupować i wychodzisz ze złotem w kieszeni to wcale nie strach, do tego weź pod uwagę że kupujący u nich nie dostawali fizycznie kruszcu do ręki tylko jakiś papier na lokatę czy coś więc tu nie ma się czego bać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecacie jakieś sprawdzone miejsce??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jednym diabłem podszyte...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sprawdzałem w kilku miejscach a wybralem ostatnio w Mennicy Skarbowa płacisz dostajesz towar i nie ma się czego bać wydaje mi się że mają jakoś nieźle tanio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...