Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świerzy pomysł na prezent

Utworzony przez Ania80, 14 stycznia 2016 r. o 22:10
Chodzi mi o prezent dla mamy na jej 52 urodziny, kremy i perfumy odpadają, gdyż Ona sama dobrze dba o swoją urodę i wie lepiej co potrzebuje. Myślę, nad czymś co pozostanie u niej głęboko w pamięci. Zastanawiałam się nad jakąś dekoracyjną lampą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej sprezentuj sobie słownik ortograficzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ty u niej w poście jakiś błąd (możliwe, że ja nie widzę),  ale nie ważne. Odp. dla Ani: Nie myślałaś może nad fotoobrazem, na którym będziesz razem z mamą. Lampa może też być spoko pomysłem, no ale za jakąś ładną to już dużo zapłacisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No faktycznie twój pomysł nawet może będzie lepszy. A ty kiedyś to kupowałaś? Wiesz może czy prezentuje się to dobrze? I z jakiego sklepu jak coś to kupowałaś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, również dla mamy i była nim zachwycona, taki obraz ma bardzo dobrą jakość. Ja kupowałam z http://www.fotoobrazy.warszawa.pl/ mają dużo rozmiarów fotoobrazów, co dla mnie było ważne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne te pomysły, podobają mi się. Myślę, że może Was zaciekawić podobna http://www.pixbook.pl/fotoksiazka Różni się od fotoobrazów tym, że ma ona formę książki. Sam planuję przygotować taką dla dziewczyny z naszymi wspólnymi zdjęciami i opisami pewnych miłych chwil. Według mnie takie prezenty są najlepsze, bo pokazują drugiej osobie ile dla nas znaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ty u niej w poście jakiś błąd (możliwe, że ja nie widzę),  ale nie ważne. Odp. dla Ani: Nie myślałaś może nad fotoobrazem, na którym będziesz razem z mamą. Lampa może też być spoko pomysłem, no ale za jakąś ładną to już dużo zapłacisz.
  Skoro dla ciebie to "nie ważne", to nic dziwnego, że nie widzisz błędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobacz na  woodworld.pl/3-drewniane-zegarki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli nie możesz stawić się na jakąś uroczystość, badz twoja ukochana osoba jest daleko od ciebie, polecam skorzystać z kwiaciarni internetowej: ***kwiatowaprzesylka.pl. mają szeroki wybór asortymentu od bukietów, po kosze delikatesowe czy też kawowe. dostawa na czas, profesjonalne podejście do klienta i przede wszystkim świeże kwiaty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...