Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Centrum handlowe na górkach czechowskich: Prezydent rozmawia z Echo

Utworzony przez Gość, 14 stycznia 2011 r. o 09:24
Aneczka napisał:
Mieszkam tam i nie chcę hipermarketu, tylko obiekt rekreacyjny tak, jak było w planach (gdy decydowałam się na kupno mieszkania koło górek czechowskich, a nie np. na Dożynkowej).
Z kolei ja kupiłem mieszkanie na botaniku licząc na to, że obecny kształt skrzyżowania ducha/solidarności to tylko rozwiązanie tymczasowe, mówiło się wówczas wiele o inwestycji EI. O ile można być niechętnie nastawionym do ograniczenia inwestycji do CH, tak w tym konkretnym przypadku uważam, że w interesie mieszkańców jest ustąpić i zyskać nowoczesne rozwiązania komunikacyjne plus łącznik poligonowa-koncertowa. Protesty mieszkańców miasta przeciwko raczej naturalnym składnikom tkanki urbanistycznej jakimi są między innymi supermarkety uważam za śmieszne. Ich powstanie wszak jest skutkiem potrzeb mieszkańców. Chcą robić zakupy. I robią. Żeby było jasne, nie przepadam za blaszakami, ale nie będę udawał, że z nich nie korzystam. Utrzymuję też, że ich miejsce jest na peryferiach miast. Ale w tym konkretnym przypadku jest to jedyna szansa na ulżenie mieszkańcom, skoro miasto samo nie jest w stanie się z tym uporać finansowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneczka napisał:
Mieszkam tam i nie chcę hipermarketu, tylko obiekt rekreacyjny tak, jak było w planach (gdy decydowałam się na kupno mieszkania koło górek czechowskich, a nie np. na Dożynkowej).
Aneczka chyba masz coś z głową!! Mieszkasz na os. Botanik i nie widzisz co będzie się działo na na naszym feralnym skrzyżowaniu? Przecież w tej chwili buduje się olbrzymie osiedle na kilka tysięcy ludzi!!!! Trzeba paktować nawet z diabłem aby zmienić sytuację z wjazdem a przede wszystkim Z WYJAZDEM z ul. Ducha. Już jest dramat a co będzie za pół roku jak zostanie oddane Miasteczko Wikana, inwestycja Interbudu czy też Willowej II!!!!!~Przybędzie kilkaset a może kilka tysięcy samochodów chcących opuścić w jednej chwili osiedle aby dowieżć do pracy mieszkańców twojego osiedla!!!! Co komu przeszkadza centrum handlowe które budowane jest za prywatne pieniądze i na prywatne ryzyko. Wreszcie przyjdzie tu jakaś cywilizacja w miejsce które nie jest chlubą nas mieszkańców. Panie Prezydencie Żuk do dzieła!!!! tym bardziej że na osiedlu Botanik mieszkają także radni z PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie ECHO buduje centrum handlowe ale przy oakzji niech wybuduje Aquapark z prawdziwego zdarzenia jaki jest np. w Krakowie albo Sopocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Niech sobie ECHO buduje centrum handlowe ale przy oakzji niech wybuduje Aquapark z prawdziwego zdarzenia jaki jest np. w Krakowie albo Sopocie
Aquapark i przebudowa skrzyżowania - niech Echo da coś od siebie a nie chcieliby się tanio wykpić... gdyby teren byl od poczatku przeznaczony pod budowę a nie na rekreację to musieliby i tak zapłacić kilka razy więcej więc negocjacje tak ale z głową i nie dajmy sie wykiwać panie Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem przeciwny. Na górkach rozwija się sport ( jedyne miejsce do zjezdzania w Lublinie) Jest gdzie pójśc pojezdzic na rowerze , pobiegac. Jeżeli to powstanie to ja bede sie wstydzil że jestem Lublinianianinem!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Zjazdowca A ja kolego wole żeby Lublinianie mieli prace a nie żebyś ty sobie biegał czy jezdził i chciał bym żeby wiele mieszkańców tych rejonów mieli bezproblemowy dojazd do pracy a nie stać w gigatycznych korkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawią wam handlowiec lub market i już będziecie chodzić na czterech łapkach Może w końcu przestaniecie przyjeżdżać do Wawy na zakupy. Pozdrawiam wschodnią wieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się z większością komentarzy... Mieszkam tuż koło górek czechowskich. Jest to genialne miejsce na niedzielne spacery, w zimie dla dzieci na sanki... Od chyba 7 lat NIKT nie podpalił traw... Śmieci ostatnio wywozili, także to jest mały problem... W Lublinie jest bardzo dużo marketów, a akurat na takim pięknym miejscu chcą postawić kolejny... były plany, żeby zrobić tam park (alejki, drzewa). Według mnie to najlepszy pomysł na tak duży i piękny teren... Jednak ktoś powinien się zająć tym terenem. Od czasu do czasu powinni pozbierać śmieci, skosić trawe... to chyba nie takie trudne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Zajazdowca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki byl projekt parku echo: http://images3.fotosik.pl/3/z96f2pga0n5rsise.jpg http://images2.fotosik.pl/3/1wcoxjbt6st5j4hg.jpg http://images1.fotosik.pl/3/n1r8u9hnhrt15uot.jpg mialo byc tez wybudowane dwupoziomowe skrzyzowanie z Solidareności jak dla mnie wygladalo to calkiem fajnie niemniej rada miejska, dzięki glosom PiSu (+3 z PO) nie zgodziła się mam nadzieje ze teraz prezydent przekona jakoś PiS do tej inwestycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...