Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Elyta sie bawi-szaraki zasuwać do 67 lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizacja tego syfu kosztowała pewnie z 400 tys. Bilans mocno ujemny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elyta sie bawi-szaraki zasuwać do 67 lat...
Taki świat..., bo to właśnie świat ,ale cel szczytny. Te szaraki niech się modlą każdego dnia , a pójdą choć w zasadzie lotem błyskawicy znajdą się w raju ,tym legendarnym raju , bo ten realny jest tylko dla niektórych,  tutaj na ziemi...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szał po prostu każdy uczestnik dałby po kilka tys. za wstęp i byłoby więcej, ale po co można mieć lans za free, a zebrać za smsy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja po prawie 37 latach pracy w budżetowce  mam 1400 zł, o takim balu mogę tylko pomarzyć, od 8 lat bez podwyżek,, nawet tej tzw. inflacyjnej, ustawa sobie a rząd sobie, i po co to było wydawać przepisy nie mające pokrycia w życiu, także przepisy nawet rząd łamie, kupuję ciuchy w lumpeksie a żywność w biedronce i to z promocji, oto moje luksusy przed śmiercią na jakie sobie zapracowałam po tylu latach pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość (25 stycznia 2016 o godzinie 20:55) To się chłopie nie dorobiłeś. Teraz to byś nawet d..y nie znalazł. Jesteś nieudacznikiem życiowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...