Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm > Hipermarket w Escotcie

Utworzony przez mutti, 5 lutego 2008 r. o 09:07
Bardzo dobry pomysł,w tej części miasta przydałoby się centrum handlowe z siecią sklepów, zakładów usługowych,jakiś bar. Mieszkańcy płn.-wsch. części Chełma muszą jeżdzić do centrum aby zrobić zakupy,a tak mielibyśmy wszystko pod jednym dachem ,obok domu, jak to jest w innych miastach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. Takich sklepów powinno byc jak najwięcej. Obawiam się tylko, że pomysł mogą storpedować nasi radni. Oni trzymają stronę kupców, a ci jak wiadomo boją się supermarketów jak diabeł święconej wody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę. Kupieckie lobby w Chełmie jest bardzo silne. Nie pozowli na budowę jeszcze dwóch dużych hipermarketów. A szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem po co na Wojsławickiej jeszcze jeden duży sklep. Przecież jest już tam Biedronka, obok Plus. Gdy go budowali, mieszkańcy osiedla Koniczynka protestowali, że zasłoni im widok z okana. A teraz zmienili zdanie? Do dobrego szybko można się przyzwyczaić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Market przy Alei Przyjaźni.? przecież to dzielnica przemysłowo-składowa. Po godz. 16 życie tam zamiera. Pies z kulawą nogą do tego hipermarketu nie zajrzy. lepiej niech miasto zajmie się przejęciem od kolejarzy dawnej parowozowni z przyległościami i zaproponuje ten teren poważnym inwestorom, a nie hiperkupcom. Może wreszcie w Che łmie ktoś ruszy z produkcją i da ludziom miejsca pracy nie tylko za kasą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.