Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ludzie ich oglądają no to zarabiają chyba normalne ja nienawidzę seriali tiwi nie oglądam dawno temu wyrejekastrowałam NETNETNET/size]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie oglądam szkolnych teatrzyków i nie znam tych gwiazd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech zarabiają i dziesięć razy tyle!Mi tam nic do tego !Ale z ta oglądalnością to chyba lekka przesada.......... a może rzeczywiście te dane są wiarygodne?!No cóż każdy ogląda to co lubi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jednym się tylko nie mogę zgodzić. 9 milionów Polaków. Może być powinno 9 milionów widzów. Liczbę Polaków mieszkających w POlsce oceniam na milion. Reszta to homo sovieticus posługująca się na językiem polskim mniej lub bardziej udolnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie, to jest mniej więcej pół/pół homo sovietikus i homo solidarus!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogą zarabiać i 10 razy więcej,ale nie w państwowej TV !!! Jeśli prezes dobrej firmy państwowej ma ustawowo ograniczone zarobki,to dlaczego taka miernota jak Mroczek zarabia w 3 dni to co prezes firmy w miesiąc ??? Zwłaszcza,że na to płacili głównie ludzie o niskich dochodach . Wstyd panowie Mroczek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko jedno słowo "MAKABRA"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TERAZ WIEM NA CO IDZIE KASA ZA ABONAMENT!!! NA PENSJE DLA TAKICH MIERNOT JAK MROCZEK I CICHOPEK, WIELKIE GWIAZDY MAŁEGO EKRANU!!! WSTYD TEN KORNISZON MA TYLE Z GWIAZDY CO LEPPER Z CASANOWY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie, dlaczego jak taki krzyk o abonament? Kaska musi byc na mroczkow, cichopkow czy lisow. Tyle co oni maja w dwa tygodnie, wielu polakow nie ma w ciagu roku. Nie bede placil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to z naszych pieniędzy, styd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pseudo aktorzy ,przepraszam to nie są aktorzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto płaci ten może sobie ponarzekać , oglądać nie musi ja nie płacę ,nie oglądam i nie wybrzydzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyrejestrować wszystkie telewizory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie płacić abonamentu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W TVP nie płaczcie, rozejrzyjcie się wokół siebie, tutaj szukajcie pieniędzy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A NA TYM ZDJĘCIU TO JEST SERIALOWY PIOTREK ZDUŃSKI A PRAWDZIWY MARCIN ZDUŃSKI RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE BLIŹNIAKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANdrzej napisał:
I to z naszych pieniędzy, styd.
...i od sponsorów seriali, których wymienia się na początku (haracz za reklamę).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oglądałem, nie oglądam i nie będę oglądał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZBIERA MNIE NA OSTRE WYMIOTY JAK WIDZE TE NĘDZNE AKTORZYNY, JAK WAM NIE WSTYD W KRAJU GDZIE LUDZIE ZA UCZCIWĄ PRACE LEDWO WIĄŻĄ KONIEC Z KOŃCEM, INKASOWAC TAKIE PIENIĄDZE ZE JAKĄS RÓLKĘ W MARNYM SERIALU - I TO JESZCZE BEZ ŻADNEGO PRZYGOTOWANIA, SZKOŁY ANI TALENTU ZA GROSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...