Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co dadzą ekshumacje ofiar katastrofy smoleńskiej? Rozmowa z profesor z UM

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 listopada 2016 r. o 10:28 Powrót do artykułu
Badania mogą odpowiedzieć na p6tsnie co tam się tak na prawdę wydarzyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś więcej o badaniach płuc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prof. Michael Baden (patolog i specjalista medycyny sądowej z USA) - Światowej sławy patolog przyznał także, że katastrofa smoleńska jest pierwszym wypadkiem lotniczym, którym nie mógł się zając z powodu odmowy ze strony Naczelnej Prokuratury Wojskowej. – Do tej pory, przez czterdzieści lat mojej pracy, nigdy mi nie odmówiono udziału w badaniach, które przeprowadzałem, m.in. w Zimbabwe czy Izraelu. Po raz pierwszy odmowa spotkała mnie w Polsce. I tylko tutaj – podkreślał Baden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze pytania- dlaczego nie przeprowadzono badań ciał po sprowadzeniu do Polski?. Dlaczego rosjanie do tej pory nie oddali wraku samolotu?. To tylko wzmaga podejrzenia, że mają coś do ukrycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekshumacje są po to żeby kolejni PiS-owcy dostali kolejne milionowe odszkodowania. Merty, Wassermanówny, Błasikowa i inni znowu złożą wnioski że np. trzeba im 5 mln na chusteczki bo płaczą po zmarłych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sarkofag sobie zmienili, i liczą na dalsze odszkodowania, dobra zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dosc tematu odgrzebywania starych trupow. Ludzie litosci. Jak oni teraz wygladaja?? I po co o tym ciagle piszecie. Wszyscy maja sobie eyobrazac jak to trupy gazuja rozkladaja sie larwy i muszy zjadaja ich cialo? Ilez mozna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Najważniejsze pytania- dlaczego nie przeprowadzono badań ciał po sprowadzeniu do Polski?. Dlaczego rosjanie do tej pory nie oddali wraku samolotu?. To tylko wzmaga podejrzenia, że mają coś do ukrycia.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------pasowało by mieć mózg i myśleć u ciebie ani mózgu ani myślenia jak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinom spieszyło się do świadectwa zgonu, pogrzebu a potem kasa.kasa kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może teraz w sarkofagu zamontować zawiasy,skoro smolenskie nekrophile tak lubią widok starych trupów ,bo ile jeszcze nieszczesna ojczyzna bedzie musiał zapłacić za rozpoczecie z takim przytupem kampani prezydenckiej 2010 Kaczyńskiego na rozkaz prezesa ? a już jaja jakieś te pytanie jak zgineli czy co ich zabiło? a q-rwa grawitacja ich zabiła barany uczone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie przyszi do głowy wybitny myślicielu że Putinowi właśnie o to chodzi żebyśmy sie sami żarli i tym sie osłabiali zanim zaczniesz kogoś pouczać poczytaj trohe książek a dowiesz sie jak to już bywało w historii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem,że te ekshumacje są wielką traumą dla rodzin,ale moim zdaniem są one potrzebne.Po pierwsze niczego nie wykażą i zamkną gęby wielu znawcom przyczyn katastrofy,po drugie mogą te ekshumacje stwierdzić kto naprawdę spoczywa w grobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w 2010 r rodziny Tych co polegli chciały ekshumacji ( na 9 przypadków po otwarciu trumien w 6 były inne zwłoki ludzi co miały wg rosyjskich informacji być ) to wtedy nasi prokuratorzy nić nie robili i nikt nie brał w obronę Tych rodzin. A teraz aj waj giewał 16 rodzin nie chce ale dodali dalszych krewnych i znajomków i wyszło, że 300 osób jest przeciw ekshumacjom. Ot ta nasi POkraczna prasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przy ciele jednego z mężczyzn znajdowała się noga kobiety z przywieszką z nazwiskiem… tegoż mężczyzny. W innym grobie znaleziono trzy ręce, w kolejnym dwie lewe dłonie." - ramię w ramię z rosyjskimi patologami.... na metr w głąb... same kłamstwa od obydwu POwskich premierów. I ktoś taki 8 lat rządził Polską. Dramat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...