Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co piąte dziecko w Polsce z nieprawego łoża

Utworzony przez zieam, 16 stycznia 2013 r. o 11:15
No i dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze,że się rodzą bo społeczeństwo się starzeje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się doliczy małżeństwa zawierane na szybko ("bo co ludzie powiedzą") gdzie dziecko rodzi się mniej niż 9 miesięcy po ślubie to statystyki by wzrosły. Mogłoby się wteedy okazać, że nawet większość Polaków jest bękartami... Kto by pomyślał w katolickim kraju Katole, dlaczego nie słuchacie biskupów i Wojtyły!!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam 6 dzieci. Kurdę idę zlać babę bo jedno ma z innym facetem z tego wynika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=6LN_S66mpl4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trank napisał:
Jak się doliczy małżeństwa zawierane na szybko ("bo co ludzie powiedzą") gdzie dziecko rodzi się mniej niż 9 miesięcy po ślubie to statystyki by wzrosły. Mogłoby się wteedy okazać, że nawet większość Polaków jest bękartami... Kto by pomyślał w katolickim kraju Katole, dlaczego nie słuchacie biskupów i Wojtyły!!!??
Widzisz trank, właśnie między innymi dlatego potrzebny jest Kościół. Dlatego że wielu ludzi żyje w grzechu. Katole (tacy jak ja) nie są święci, jesteśmy grzesznymi ludźmi i bardzo często błądzimy. Czy ty trank uważasz że Katole są bez grzechu ? To miłe z twojej strony, ale muszę cię uświadomic ze tak nie jest. Sam jestem Katolikiem i codziennie popełniam jakiś grzech, nie oznacza to jednak że jest w tym coś dziwnego, jestem tylko człowiekiem. Dlatego zanim następnym razem napiszesz coś równie głupiego co napisałeś tym razem, to przemyśl to, ok ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sodoma i Gomora ...czyli zwyczajne kurestwo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w takim katolickim kraju ?? To nie odo pomyslenia Widocznie czlonkowie sekty daja za malo na tace panom w sutannach i ci sie nie modlą za te baby ktore dają na lewo (i na prawo) p.s. Ile dzieci z nieprawego łoża należy do panów w sutannach bo wiadomo ze wiekszosc woli chlopców ale sa tez normalni i kopuluja z kobietami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Ja mam 6 dzieci. Kurdę idę zlać babę bo jedno ma z innym facetem z tego wynika.
Niewykluczone, że ma nawet dwoje, bo to drugie może być akurat pierwszym z drugiej piątki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...