Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W domu jak w domu. Przede wszystkim nic nie zastąpi zdrowego rozsądku. Przestańcie straszyć ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trumnę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... w 2016 rząd niemiecki zalecił aby wszystkie gospodarstwa domowe miały zapasy żywności oraz wody pitnej na min 10 dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam tylko 3,5 kg fasoli i 3l mleka. Wystarczy ?
 Dokup Stoperan, sraczka gwarantowana, po fasoli i mleku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniecznie świece! na wypadek gdyby koronawirus wyłączył światełko ;) 20 litrów wody na 1 os. mówicie, na 10 dni? Już zasuwam do biedry po te 160 baniaków 5l jakiej najtańszej wodziny co by mie rodzina nie uschła. Nie wiem jeszcze gdzie to wstawię. Myślicie, że balkon wytrzyma? W sumie 800 kg może być różnie na dłuższą metę, a te puszki, to wszystko to gdzie mam trzymać ludziska? Czy zgodnie z prawem można trzymać na klatce choć część? wolałbym mieć jakąś przestrzeń do życia. A czy będą jakieś dopłaty do tych zakupów na które mnie tak wysyłacie? Wszak państwo ponoć pomaga w wyjątkowych przypadkach, a ja tu widzę WYJĄTKOWE PRANIE ŁBA!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otóż drodzy rodacy - koniecznie trzeba mieć rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na wszelki wypadek dokupię jeszcze parę apartamętów w nowoczesnej zabudowie gettowej pod wynajem studentom zagranicznym. Taksówkarz powiedział mi, że apartamęty będą tylko drożeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co co wojna idzie ? Wojna z koronowirusem polega na przyjmowaniu aktybiotyku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sobie myślę, choć co ja tam szarak wiem... ale podzielę się, może pomożecie. 130 osób zarażonych w Niemczech. Nie umarł nikt. Czy ktoś orientuje ile osób u nas może być zarażonych grypą i ile umarło od początku roku? Niestety boję się, że nieco więcej, ale co ja tam wiem. Nie chodzi mi o bagatelizowanie problemu, ale nie róbmy z tego pandemii eboli. Pamiętam jak raz zrobiłem zapasy, niezwiązane z żadną zaraza tylko tak po prostu. Niestety okazało się, że w jednym pudełku były mole spożywcze. Jak się możecie domyślić większość produktów z kuchni poszło do kosza. No i nie wiem gdzie bym niby trzymał takie zapasy, bo to sumarycznie dla 4-os. rodziny ładny składzik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brakuje jeszcze młotka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie spirytus ? Przecież można go przyjmować wewnętrznie i od biedy zewnętrznie dezynfekując ręce. Przecież Japończyki nie na darmo rzucili się obecnie na nasz spirt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rumianek (do lewatywy) i prześcieradła do owijania się na mokro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na wszelki wypadek dokupię jeszcze parę apartamętów  w nowoczesnej zabudowie gettowej pod wynajem studentom zagranicznym. Taksówkarz powiedział mi, że apartamęty będą tylko drożeć.
No to bardzo dobrze powiedział. Co będzie miało wartość w sytuacji potencjalnego światowego kryzysu ekonomicznego? Tylko nieruchomości. Może jeszcze złoto, ale w tym przypadku życzę powodzenia w jego obronie przed szabrownikami. A cegły i mur kto mi ukradnie? Jak złotówka/dolar/euro się zjebie na łeb na szyję to też nie stracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co co wojna idzie ? Wojna z koronowirusem polega na przyjmowaniu aktybiotyku !
 wbij sobie nieuku w pałę, że atybiotyki na wrusy nie działają,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszystko ( dla 4 osobowej rodziny ) w m- 2 M-3 ? 16 baniaków 5 litrowych z wodą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ten debilny artykuł ???!!!!!!! Dla panikarzy rozdygotanych ???!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z nosa mi się leje, gorączka nie spada, czy koronawirus już się do mnie skrada? We Włoszech nie byłem choć to bardzo blisko, Chiny są daleko ale z Chin mam wszystko. Codzień ręce myje, licznik wodę bije. Szybciej mnie za wodę rachunek zabije. W informacjach mówią niech każdy unika tam gdzie ktoś zakaszle, albo ktoś zakicha. A skąd mogę wiedzieć kto jest zarażony, przecież nikt wirusem nie jest oznaczony. Straszą nas codziennie, wszystkich ostrzegają a sami codziennie wszędzie wyjeżdżają. Od kiedy pamiętam, co roku jest nowy, czy to ptasia grypa, czy szalone krowy. Ale ten jest inny bo made in China, jak z elektroniką żniwo swe zaczyna. Jestem w izolatce schowany w łazience, co mi ręce wyschną, to znowu je myję. Nagle mnie olśniło, dało do myślenia, kiedy wierszyk piszę trzymam HUAWEI'a. Znalazłem lekarstwo leżało na stole. Wirus nagle zniknął wraz z telewizorem. Taki zwykły pilot a tyle dobrego. Jednym wyłączeniem zrobił mnie zdrowego. Woda się nie leje, maska w koszu leży, gorączka mi spadła bom w nic nie uwierzył. Apetyt mi wrócił, głodu nie oszukam. Przychodzę do kuchni a tam CHIŃSKA ZUPA.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łola Boga kuniec świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WARTO MIEĆ PIŃCSET ZŁOTY ZEBY SE BADANIA ZROBIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olej kupujcie, olej! Jest tani i zdrowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...