Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Postawmy za to stwierdzenie Panu Farrellowi pomnik .Skoro taki Farrell wypowiedział tak prorocze słowa,to cóż mnie zacofanemu polaczynie wypada innego jak ich nie powtarzać ?. Ludzie trzymajcie mnie-jakby to Pawlak powiedział ...wielkie autorytety z mayerowskiego bagna muszą mi potwierdzić szlachetność polskiej rodziny. Szkoda dziewczyny,bo wykorzystał jej naiwność ,oby tylko umiała się w tym odnaleść ,w przeciwnym wypadku skończy jak Wioletta Willas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to skomentuje krócej zasadniczo to mnie je... czy Curusiową posuwa Farell, Farelka czy Banan. Natomiast dziwi mnie fakt pisania o takich rzeczach w gazetach, które mają ambicje bycia gazetami (portalami) informacyjnymi, o najwyżej jakości. Do takich informacji zostały stworzone VIVY, Twoje IMPERIA czy portale jak pudelek. Mam w du... czy ktoś robi karierę w USA, na du*** interesuje mnie raczej fakt czy ktoś robi karierę w USA głową (mam na myśli lekarzy naukowców, inżynierów różnej maści, informatyków etc.). Jeżeli dalej będziemy promować takie bzdury zapominając co tak naprawdę jest ważne na tym świecie, to dalej będziemy dawać zielone światło do odmóżdżania się naszemu społeczeństwu, co grozi niczym innym jak auto destrukcją. Jak chce silnego, polskiego społeczeństwa, inteligentnego na poziomie światowym w 75 %, zdrowych relacji nie wyścigu szczurów do telepania cyckami przed kamerą. Chcę prawdziwych kreatorów ról teatralnych grających sztuki w wielu językach, a nie show menów mdłych jak woda z mydłem, udających zabawnych klaunów w TV, bo jak w TV nie wyjdzie coś to się zmontuje. Dobrze, że już samo środowisko artystyczne oddziela się od tego plebsu znanego powszechnie jako gwiazdy, celebryci generalnie miernota znana z tego, że jest znana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...