Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz więcej płacimy za jedzenie. Polska w czołówce rankingu podwyżek cen w Europie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2020 r. o 09:06 Powrót do artykułu
Bolszewicy rozwalają kraj? No szok, kto by przewidział, że komunizm po raz 50ty okaże się do d..y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płacimy więcej bo nas stać. W końcu zarabiamy więcej !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za chwilę inflacja zeżre nasze zarobki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcecie taniej to dalej napychajcie kieszenią szkopom po Lidlach i innych a nawet Kaflandach. Puścić ich z torbami to na samej wyprzedaży można będzie kupic wszystko taniej bo bankruty muszą wyprzedać zapasy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zauwazylem zeby jaja stanialy, raczej podrozaly (nie licze okresowej paniki spowodowanej przez spekulantow). Generalnie podrozalo wszystko od czynszow, przez prad po zywnosc czyli to co jest najwazniejsze dla przezycia. Macie swoj smierdzacy socjalistyczny PiSlam ze swoimi "podarkami" dla prozniakow 500+ i robieniem do spolki z KK gó..a z mozgow polskiej ciemnocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Proszę Państwa, ceny rosną. Tak, ceny rosną, ja sobie zdaję z tego sprawę. Ale Państwo musicie mieć świadomość, że jak rosną wynagrodzenia, to niestety rosną też i ceny – wyjaśnił prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Nowego Miasta Lubawskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech dalej lewactwo pluje na nasz kraj w Brukseli i innych, a oni już chętnie dokręcą nam śrubę co to by pokazać jakie mocne i zniszczyć narodową solidarność ludzi pracy! Przez 8 lat rządów Tuska nic nie miałem dla rodziny a teraz i nawet auto żeśmy kupili żeby za miasto wyjechać i pokazać rodzinie świat! oni tylko na Owsiaka zawsze znajdo tyle jak on im powie żeby się pochwalić!
 Trzeba się było wziąć do roboty, to i samochód miałbyś wcześniej. A jesli kupiłeś go za 500+, to dzieci okradłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jęki Pełowców i innych bolszewików na forum - bezcenne!!!  A Polaków zadowolonych z życia najwięcej w historii.
A ty tak skaczesz z radości, że wszystko drożeje? Idiota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech się nie wyedukowane chamstwo z mądrością wsłucha w słowa wypowiadane przez Pana prezydenta RP i premiera rządu Polski żeby cos wykumać z tego co te postacie rangi mężów stanu mają do powiedzenia to się dowiedzą jak nam szkodzi totalna. jak ich nie pogonimy to nie przeżyjemy w normalności i słusznej postawie ludzi stojących na nogach a nie trzymających się nogawek Szkopów!
Posłuchaj kogoś mądrego, an ie tych, których wymieniłeś... Obecny prezydent, co to najwyżej mąż Agaty, a nie stanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dziwić się że ludzie jak mają oszczędności to mieszkania kupują. Trzymanie pieniędzy na koncie obecnie go najwisza strata. Super inflacja :) Kto będzie się decydował na dzieci jak w efekcie kupno mieszkania dla młodego małżeństwa jest nieosiągalne ? A 500+ skuszą się ci co w komunalnych mieszkają, albo w 5 rodzin w jednym domku po babci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcyza, prąd, podatek cukrowy. Wszystko w górę. Minimalną krajową zabyt dużo do góry + wzrost cen prądu to wiadomo że dla przedsiębiorstw dodatkowe koszty które na konsumenta przerzuca. Skończą się zapasy w magazynach produktow po starych cenach to poczujecie drożyznę. Wartość nabywcza pieniądza nie wzrosła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj kupiłam pietruszkę za 5 zł /kg. Niech ktoś mi wytłumaczy dlaczwgo latem kosztowała 27 zł? Rozumiem, że jest technologia pozwalająca na chorowanie pietruszki zimą, ale nie ma technologi nawadniającej latem jak jest susza? Zwróćcie uwagę, że całe rolnictwo jest dotowane jak nie przez państwo to przez UE. Nie mogą sobie zraszaczy za dopłaty zainstalować? Jak dla mnie rolnicy to spekulanci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Geniusz PiS: 1) Spraw, żeby było drogo 2) Rzuć dzieciom i emerytom pieniądze (ich własne) 4) Postrasz, że jak wygra PO to drożyzna zostanie a znikną świadczenia 3) BRAWO - właśnie uzalezniles od siebie większość osób, łatwo wygrywasz kolejne wyborcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj kupiłam pietruszkę za 5 zł /kg. Niech ktoś mi wytłumaczy dlaczwgo latem kosztowała 27 zł? Rozumiem, że jest technologia pozwalająca na chorowanie pietruszki zimą, ale nie ma technologi nawadniającej latem jak jest susza? Zwróćcie uwagę, że całe rolnictwo jest dotowane jak nie przez państwo to przez UE. Nie mogą sobie zraszaczy za dopłaty zainstalować? Jak dla mnie rolnicy to spekulanci.
 Nie tylko rolnicy ale tez posrednicy, ktorzy w Polsce sa jakas niebywala sila sprawcza kazdej spekulacji i drozyzny. wynika to chyba z polskiej pazernosci, braku empatii i etyki m.inn. w biznesie a do tego w Polsce ochrona konsumenta praktycznie nie istnieje a jezeli jakas jest to tylko pozornie i jest skorumpowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste że WSZYSTKO podrożało ja nie wiem co to znaczy na koncu tego materiału że masło jaja odzież obuwie potaniało.... chyba że widzieli poswiąteczne wyprzedaże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna DOBRA ZMIANA. Po prostu wyprzedzamy zapyziałą Europę Zachodnią! (ironia)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mówią" nie bujta się" na śrubie jeszcze duż gwinta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ekonomii lamusie to sie pewnie uczyles na targu a jedyne twoje okno na swiat to szmatlawe paski tvp 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta koncepcja ma sens tylko wtedy gdy będzie trwać przynajmniej dekadę. Po jaką cholerę oceniać działanie 500+ teraz, kiedy się dopiero zaczęło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta koncepcja ma sens tylko wtedy gdy będzie trwać przynajmniej dekadę. Po jaką cholerę oceniać działanie 500+ teraz, kiedy się dopiero zaczęło?
Nie. Ta koncepcja jest pozbawiona sensu kompletnie. Gdyby 500+ otrzymywali rodzice pracujący, choćby za minimalną kasę, to byłoby OK. W obecnej postaci jest to czystej wody rozdawnictwo publicznych pieniędzy. Gorzej, niż za socjalizmu, kiedy było "każdemu według potrzeb, od każdego według możliwości", bo dziś drugiego członu nie ma. To kupowanie głosów patologii za pieniądze ludzi, którzy pracują i niekoniecznie zgadzają się z pseudopolityką obecnego rządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...