Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cztery dobre informacje dla Polski

Utworzony przez Gość, 2 czerwca 2009 r. o 18:09
(...)
Ostatnio edytowany 2 czerwca 2009 r. o 22:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja miałem nie iść na wybory. Ale Schetyna przekonał mnie, że należy iść i wskazał na kogo nie głosować. jak ? Dając "wybitnie zasłużonym" 396 mieszkań na warszawskich Kabatach za dziesięć procent ich wartość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z tym rudym capem ile jeswzcze ten Tusk będzie tak oszukiwał ciemnych ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal wam d*** ściska zakompleksione pisuary i inne oszołomy spod znaku "realnej polityki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POnownie jewrotowarzysz płemieł POjarał coś cobie i POd wpływem POopowiadał kolejne głuPOty. Tusk Vali Naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZCZELNY BŁAZEN A CO Z TYSIĄCAMI ZAKŁADÓW ROZKRADZIONYMI PRZEZ 20 LAT PRZEZ HOŁOTĘ RZĄDZĄCĄ POKROJU TUSK I JEGO BANDA Z PO .GRUNT ŻE SIEDZIM PRZY KORYCIE NO NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIERZCIE MU- TO RUDE I FAŁSZYWE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...