Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy Polska przygarnie słuchaczy ukraińskiej Akademii Marynarki Wojennej?

Utworzony przez Bosman z Pucka, 25 marca 2014 r. o 14:59
Ciekawe czy ich wezmą czy zorganizują międzynarodowe rozmowy na ten temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jeszcze im przyjdzie do głowy może szkolić nowe pokolenie banderowców a później będą podcinać nam gardła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się szkolą w Nowym Jorku  i Kanadzie.Tam  mieszkają potomkowie banderowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dear Redakror "Dziennik Wschodni"   Thank You  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy tak włazicie w dupsko Ukrainie. Armia na Krymie przechodzi na stronę Rosji bo żołd dwa razy większy. Nie walczą tchórze tylko kombinują jakby tu grosza wyskubać od kogo tylko się da. Po co się zadawać z takimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prośba nietrudna do spełnienia. A jej spełnienie to bardzo ludzki gest. Ja mam prośbę do Rosjan, którzy tu komentują: czy raz możecie okazać swą ludzką twarz (choć wiem, że to Wam zawsze przychodzi z trudnością) i nie komentować dramatu tych młodych ludzi, podszywając się pod Polaków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...