Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy w Wigilię sklepy będą czynne do godziny 13?

Utworzony przez Lechu, 14 listopada 2010 r. o 19:37
Zakupy można zrobić wcześniej.Gro pracowników handlu to kobiety a na nich przede wszystkim ciąży szykowanie na wigilijny stół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 100% popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są tacy i to dużo osób, którzy w Wigilię pracują do 14-ej, 15-ej. Niby jak mogą zrobić zakupy wcześniej, np. chleba??? Może w ogóle przestańmy pracować np. od 20-go do 31 grudnia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lechu napisał:
Zakupy można zrobić wcześniej.Gro pracowników handlu to kobiety a na nich przede wszystkim ciąży szykowanie na wigilijny stół.
To niech w ich domach mężczyźni szykują Wigilię, na pewno będą bardziej zadowolone niż z tego że o 3 godziny wcześniej skończą pracę i potem do następnej w domu. Kto powiedział, że to kobiety mają szykować kolację a, mężczyźni leżeć na kanapie bo skoro wszyscy będa mieli wolne to rozumiem, że mężczyźni też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie każdy martwi się o siebie.Ten pracuje do 14 ,ten do 15 w WIGILIE.A kiedy pracownik handlowy ma przygotować wigilię w swoim domu?Elitę to nie interesuje,bo przecież oni mają zatrudnione w domu sprzątaczki,kucharki,niańki i nie wiadomo jeszcze kogo,pewnie kelnerki.Przyjdą na gotowe.Ich problem to pewnie prezenty,które trzeba w wigilię dokończyć.PS.NIE JESTEM PRACOWNIKIEM HANDLOWYM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już Kropiwnicki załatwił nam wolne w Trzech Króli 06.stycznia w wyniku czego straciliśmy inne 2-3 dni które to będąc wolnymi wypadały w sobotę . Teraz jeszcze kombinujcie z Wigilią to nam w Szczepana skażą przyjść do pracy. Ludzie czy wy nie widzicie za kogo nas mają ? Tocz Ci w walce z wiarą i patriotyzmem gorsi są od Gomułki bo Gierek był już prawie aniołem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ty KINOL pierdzielisz. Jakie straciliśmy? Policz sobie które dni wychodzą w sobotę. Przecież to wszystko zależy od kalendarza. Wychodzi mniej więcej tak jak było do tej pory. A wigilia to co, święto jakieś, żeby do 13 pracować? To może kuźwa jeszcze całkiem wolne zrobić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem sklepy powinny być otwarte do 15, a później powinna obowiązywać zasada jak przy świętach - pracuje sam właściciel lub zatrudnia osoby na umowę-zlecenie. Kiedyś pracowałem w wigilię i przekonałem się, że po godzinie 14 jest już niewielu klientów. A to że niektórzy chcieliby kupić karpia w wigilię o godzinie 19, to już inna sprawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za zamknieciem bo ci ludzie tam pracujacy tez maja rodziny i zasluguja rowniez na swieta sklepy tylko do 12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ekspedientka od 15 lat i jestem za ustawą o zamknieciu sklepow do godz 14,czlowieka po pracy w tym dniu nic nie cieszy bo jest bardzo zmeczony a nadodatek przychodzi prawie na kolacje a gdzie przygotowanie jej?A jest to wyjatkowy dzien dla wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...