Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czyja jest oscarowa "Ida"?

Utworzony przez Gość, 24 lutego 2015 r. o 21:24
Czy ktoś u was czyta to co zostaje zamieszczane w sieci na forum?   Przecież to jest otwarte nawoływanie do fizycznych prześladowań, do tworzenia getta I poniżającego naznaczania ludzi. Czy przyzwalanie na upubliczanienie takich treści wyraża stanowisko redakcji?
Nie wiem CYCU co cię tak bulwersuje ? nie widzisz co żyd robi z Palestyńczykami ? to nie jest 19 wiek a 21 i takie rzeczy !!!!!!!  jak getta dla tych bezbronnych ludzi !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnanie Żyda, stara dobra polska tradycja.  I jaka wesoła, po prostu... BAKI ZRYWAĆ :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś u was czyta to co zostaje zamieszczane w sieci na forum?   Przecież to jest otwarte nawoływanie do fizycznych prześladowań, do tworzenia getta I poniżającego naznaczania ludzi. Czy przyzwalanie na upubliczanienie takich treści wyraża stanowisko redakcji?
  Tak bronisz żydów a ja się pytam kto obroni NAS- POLAKÓW przed nimi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie żyd kojarzy się z NKWD,UB,SB i z takimi nazwiskami jak Wolińska,Baumann,Bimbermann itd.nie wiem czy dobrze kombinuję,oczekiwała bym więc podpowiedzi ,najlepiej od tego rozjuszonego zwierza,krzykacza powyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem CYCU co cię tak bulwersuje ? nie widzisz co żyd robi z Palestyńczykami ? to nie jest 19 wiek a 21 i takie rzeczy !!!!!!!  jak getta dla tych bezbronnych ludzi !!!!
Byłem,widziałem,żyd stawia tam mury na osiem metrów wysokie z lanego żelbetu,getto warszawskie przy tamtych to zwykła POpierdułka,nauka,wnioski z historii zrobiły tam swoje.  ech. przykro tam na to patrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Wam się Żydzi kojarzą tylko z UB, to Maryja, Józef  i  Jezus pewnie tylko z Palestyńczykami. Wszystko w kraju, gdzie  92% deklaruje przynależność do Kościoła. Czy ten głos wydaje Pokolenie JP II? czy  kolejne pokolenie  Matki Polki i Nieznanego Żołnierza (który przyszedł do nas gościnnie robić porządki z Żydami)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Wam się Żydzi kojarzą tylko z UB, to Maryja, Józef  i  Jezus pewnie tylko z Palestyńczykami. Wszystko w kraju, gdzie  92% deklaruje przynależność do Kościoła. Czy ten głos wydaje Pokolenie JP II? czy  kolejne pokolenie  Matki Polki i Nieznanego Żołnierza (który przyszedł do nas gościnnie robić porządki z Żydami)?
Drapieżna żydokomuna wyniszcza Polskę- cały Naród od czasów II wojny światowej [ stąd dlatego taka miłość do nich ] to nie jest nic dobrego dla nas,rozumiem że wyciągają,wysysają za swoje krzywdy,straty, za pozostawione ,zagrabione mienie,ale ileż można,nie do ruiny totalnej,całej tego kraju,wyciągają i wyciągają,ileż można do cholery ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj Boże tym, co zazdroszą. Helenie zaś najpierw. Może wtedy przestanie śpiewać swój hymn:   "Olaboga nie wytrzymam,  Żydy  mają, a ja ni mam"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...