Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Stali też pod kościołem Andrzeja Boboli na Czechowie. Zapytałem ich, czy tak z sami z siebie - powiedzieli, że takie dostali polecenie, ale że płacą im za to :) :) Pan Poseł też zapewne "nic nie wie"... Jak maksymalnie hipokryckie zachowanie - partia prawicowa, kierująca się chrześcijańskimi wartościami - każe ludziom pracować za pieniądze w niedziele (a sklepy chcieli zamykać), w dodatku wbrew oficjalnej opinii Kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brudna kampania PiS i Sobonia! Mówimy dla kościoła-TAK, dla PiS-NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj we wszystkich kościołach była agitacja za Pis-em! Wszyscy organiści i organistki dzisiaj agitowały! Toż to skandal;) PSALM RESPONSORYJNY  na  2015-10-18 Ps 33,4-5.18-19.20 i 22Refren: Okaż swą łaskę ufającym Tobie.Bo słowo Pana jest prawe,a każde Jego dzieło godne zaufania.On miłuje PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ,ziemia jest pełna Jego łaski.Oczy Pana zwrócone na bogobojnych,na tych, którzy czekają na Jego łaskę,aby ocalił ich życie od śmiercii żywił ich w czasie głodu.Dusza nasza oczekuje Pana,On jest naszą pomocą i tarczą.Panie, niech nas ogarnie Twoja łaskawedług nadziei, którą pokładamy w Tobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym kraju potrzeba zmiany, co do tego chyba nie ma wątpliwości, ale błagam - niech to nie będzie zmiana na PiS. Ja bym dał szansę Kukizowi i jego ludziom. W Lublinie z jego komitetu chyba najlepiej prezentuje się Józef Godlewski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozdawać ulotki na zewnątrz kościoła może każdy i nie macie się co zapluwać. Weźcie ulotki z LSD i Patologii Obywatelskiej i też możecie rozdawać. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przecież Soboń wiecznie o tych wartościach chrześcijańskich. Widać jakie mają znaczenie dla niego, zwyczajnie żadne po prostu mają pomóc dojść do władzy. To jest prawość i moralność i oni mają czelność o kimkolwiek wypowiadać się źle...oby ich ktoś tam z tej podwójnej moralności rozliczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żalz takiej sytuacji Cały PIS, a w Bełżycach na ogrodzeniu parafii wisi plakat Sprawki. poprostu kampania w kościele. w Matczynie wisiał na tablicy parafialnej koło klepsydry. Gdyby wybory były w listopadzie to pewnie rozdawali by ulotki na cmentarzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moment, spokojnie. Trzeba najpierw odróżnić dwie sytuacje: agitację z ambony (jak to ostatnio uprawiał Szymański z parafii przy Romera) i bezpośrednio przy wyjściu z kościoła, oraz "za płotem" czyli na miejscu, które pokazuje zdjęcie przedstawione do artykułu. W tym drugim nie ma nic złego o ile to już nie teren stanowiący własność kościoła. Nikt nikomu nie może zabronić stanięcia z ulotkami w miejscu, w którym jest duży przepływ ludzi, bo wyszli akurat z mszy. Każdy kandydat ma prawo to zrobić. Natomiast na terenie kościoła kategorycznie nie wolno.
5 metrów przed ogrodzeniem , 5 za , co za różnica ,efekt taki sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw Tułajew teraz Soboń sie ''reklamuje'' pod kościolem. I twierdzi że o tym nie wiedział .. brawo .. Niech Pan Soboń najpierw zweryfikuje siebie i swoje działania, a potem sie bierze za polityke. Mojego głosu Pan nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpuścili by sobie. to brak poszanowania dla wartosci sakralnej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 metrów przed ogrodzeniem , 5 za , co za różnica ,efekt taki sam
Kościół to kościół i okolice bram to też kościół zwłaszcza dla człowieka, który promuje się na wielkiego katolika, chrześcijanina, dla którego wartości to podstawa. Chyba, że wykorzystywanie wiary do celów politycznych jest w porządku, tylko gdyby to robił ktoś z innej partii to Soboń wiedziałby co powiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal. Przecież dozwolone są tylko ulotki i banery PO, nawet na latarniach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisiory nawet z mszy swietej zrobią politykę. żałosne to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal z tych PlSiorów. Kościół to nie miejsce agitacji wyborczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzrusza mnie troska PO o Kościół. Czyżby belzebuby chciały się nawrócić? Ze strachu przed Trubynałem Stanu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zaangażowanie kościoła w kampanię dudy a teraz pisu tyl tylko oddala ludzi od kościoła. Ale to sprawa naszych duchownych którzy niestety nie działają dlla dobra ludzi tylko własnych interesów . Dla mnie to dno niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak latarnie to nie kościół miejsce zadumy i wyciszenia a nie miejsce na opinie polityczne. Poza tym co ludzie sobie wyobrażają, że wśród PO np nie ma katolików, co za bzdury. Tyle, że Soboń i jemu podobni pięknie korzystają z tego, że lubelskie to takie chrześcijańskie okolice więc ile się da i gdzie się da olać wartości, trzeba dojść do celu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolle z PO walczą o dobro Kościoła. Wzruszyłem się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę PISlam niż islam i gejów z pedofilami :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolle PiS próbuja przekonac ze wszystko w porzadku po wyborach znow wroci prawo, moralnosc i nawet Soboń bedzie pewnymi zachowaniami oburzony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...