Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Darmowe Doładowanie Telefonu - Wszystkie Sieci

Utworzony przez Anna, 3 stycznia 2015 r. o 12:59
Darmowe Doładowanie Telefonu - Wszystkie Sieci     Program łączy się z bazą danych i szuka obecnie dostępnych kodów , program jest zaprogramowany tak samo jak terminale w sklepach działa na takiej samej zasadzie większość kodów działa bezproblemowo . Dostępne doładowania w kwotach 5/10/25/30/50zł/100zł.             Tagi: darmowe doladowywania, darmowe doładowywania, sposób na darmowe doładowywania, sposob na darmowe doladywania, doładowania za free, doładowania za darmo, doladowania za free, doladowywania za darmo, skąd wziąć darmowe doładowywania?, skad wziac darmowe doladowywania?, darmowe doladowyania do orange, darmowe doładowyania do orange, darmowe doladowywania do playa, darmowe doladodywania do plusa, darmowe doładowyania, doładowywania za free play zasilenie konta za darmo, doładowanie telefonu za free, darmowe zasilenia telefonu, darmowe doładowanie telefonu, darmowe kody doładowujace, darmowe doładowania, doładowania za free, doładowania za free do orange, doładowanie za free do play, doładowanie konta za free, darmowe karty doładowania, darmowe doładowania konta, darmowe doładowanie konta, darmowe doładowania orange, darmowe doładowania plus, darmowe doładowania heyah, darmowe doładowania tmobile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcialam sobie naladowac konto 10 zl orange yes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcialam sobie naladowac konto 10 zl orange yes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcialam sobie naladowac konto 10 zl orange yes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcialam sobie naladowac bo ja nie mam pieniedzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce 10 do orange
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce 10 do orange
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce 10 do orange
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na Play coś znacie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Play to jest kod *188# dzisiaj chyba wyciekł z play bo ludzie o tym piszą a na stronie play nic o tym nie ma. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest ten kod i działa. Mi 4 godziny temu aktywowali tę usługę i teraz mam smsy i rozmowy w play za darmo. A swoją drogą ciekawe skąd ten kod wyciekł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie z Play'a. :D A ile pobierają za aktywację? Ciekawa jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym wygrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcialam sobie naladowac konto 10 zl orange yes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...